Komentované prohlídky Památníku T. Bati v hlavní sezóně

  • Datum konání: Út 02. 04. 2024
  • Datum ukončení: Ne 29. 09. 2024
  • Čas konání: 10.00 - 17.30
  • Místo konání: Památník Tomáše Bati ve Zlíně
  • Vstupné: 149 Kč základní, 99 Kč snížené
Ostatní ZL

Vlajková loď zlínského funkcionalismu se letos naplno otevře turistům o měsíc dříve, tedy už 2. dubna. Komentované prohlídky budou probíhat od úterý do neděle v čase 10:00–17:00 (včetně) v každou celou hodinu (v tomto režimu až do konce září).

Hned ve středu 3. dubna budou moci návštěvníci využít komentovaných prohlídek s bezplatným vstupem k příležitosti výročí narození Tomáše Bati. V tento den budou prohlídky probíhat standardně od 10:00 do 17:00 se začátkem vždy v celou hodinu, jako je zvykem při běžném provozu. Kvůli omezené kapacitě a očekávanému vyššímu zájmu se doporučuje rezervace místa předem, a to na webu: Vstupenky/Rezervace. Před prohlídkou je nezbytné si vyzvednout volnou vstupenku v Infopointu Památníku (nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín).

Památník Tomáše Bati je až do konce září přístupný každý den kromě pondělí formou komentované prohlídky. Při prohlídce trvající 45 minut vám průvodce přiblíží to nejzajímavější o stavbě z hlediska historie i architektury a dozvíte se také o osobnostech, které jsou s touto kulturní památkou spojeny.

Více informací i na webu: pamatnikbata.eu/letos-zahajime-turistickou-sezonu-uz-2-dubna

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x