Koncert Děkujeme uh+

  • Datum konání: St 02. 06. 2021
  • Čas konání: 11:00 - 12:30
  • Místo konání: on-line
  • Vstupné:
Hudba UH
Mezinárodní den sester připadá každoročně na 12. května. Při této příležitosti, i když s drobným zpožděním, se bude konat jedinečná akce s názvem „Děkujeme uh+“. Spolek Mysli Jinak jim předá symbolické dary od veřejnosti a umělci zahrají doslova pod okny v areálu nemocnice. To vše jako vyjádření úcty nejen zdravotním sestrám, ale všem zdravotníkům za jejich nasazení v nelehkém období posledního více než roku.

Ve středu 2. června od 11:00 do 12:30 se areál Uherskohradišťské nemocnice promění v improvizovaný minifestival. Proběhne tam koncert Honzy Grebíka, Katky Polonyiové a dalších umělců.

Koncert bude dostupný online v rámci živého přenosu na facebookových stránkách Mysli Jinak, Slovácké beachové léto, Uherskohradišťská nemocnice, MIC Uherské Hradiště a televize TVS.

Zároveň organizátoři akce Děkujeme uh+ vyzývají firmy i jednotlivce, aby zdravotníkům poděkovali formou dárků v podobě kávy a dobrot k ní.

Pokud se nám podaří do 2. června tyto dary získat, předáme je v rámci akce přímo zdravotníkům a dárcům poděkujeme. Už nyní se mohou hlásit na e-mail marek@myslijinak.cz a dohodneme spolu podrobnosti,“ dodává Marek Pochylý.

Více informací a odkaz na živé vysílání nebo záznam najdete ve facebookové události Děkujeme uh+.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x