Koncert „Filmové melodie Ondřeje Soukupa“ na Zlín Film Festivalu

  • Datum konání: So 11. 09. 2021
  • Datum ukončení: So 11. 09. 2021
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: KONGRESOVÉ CENTRUM ZLÍN
  • Vstupné: 599KČ
Hudba ZL

Známé melodie Ondřeje Soukupa, který je autorem hudby k desítkám český a zahraničních seriálů a filmů, rozezní od 19:00 hodin Kongresové centrum Zlín. V podání Filharmonie Bohuslava Martinů uslyší diváci hudbu z filmů jako je Kolja, Vratné lahve, Requiem pro panenku, Akumulátor 1, ale také z Nejasné zprávy o konci světa a Tmavomodrého světa, za kterou získal Ondřej Soukup ocenění Český lev. Pod vedením českého dirigenta japonského původu Chuhei Iwasakiho se představí během večera i vynikající klavírista Václav Mácha. Zpěvem doprovodí filmové melodie Nikola Uramová a Lucia Soukupová.

Autorský koncert, který původně vznikl pro uvedení na Mezinárodním festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, přinese průřez nejslavnějšími filmy ve spojení hudby a projekcí. Půjde o jedinečný multimediální zážitek, kdy koncertní suity ze soundtracků budou doprovázeny originálně zpracovanými sestřihy slavných scén z jednotlivých filmů. Večer je připravený ve spolupráci s Barrandov Studiem u příležitosti oslav 90. výročí od jejich vzniku.

Koncert Filmové melodie Ondřeje Soukupa se uskuteční 11. září od 19:00 hodin, v rámci Zlín Film Festivalu, který se koná od 9. do 15. září. Vstupenky jsou v předprodeji již nyní v eshopu na www.zlinfest.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x