Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem

  • Datum konání: So 04. 09. 2021
  • Čas konání: 15:00
  • Místo konání: Kongresový sál Interhotelu Moskva Zlín
  • Vstupné:
Akce pro děti ZL

Zábavný animační pořad pro děti, kterése ocitnou v pohádkové říši, ale tak trošku popleteně. Pohádky totiž popletl Maxipes Fík, který s dětmi vše během karnevalu napraví. Jirka Hadaš společně s jeho kamarádkou Ájou a Maxipsem Fíkem se budou snažit během 90minutové show dát všechny pohádky do pořádku. Připravili si pohádkový kvíz s Večerníčkem, pohádkové puzzle, překážkovou dráhu s Bobem a Bobkem a korálkování se Zlatovláskou. Nebude chybět ani pohádková škola kouzel a samozřejmě dětská mini disko show. Malí návštěvníci i s jejich velkým doprovodem si užijí mnoho zábavy a legrace. A navíc každý malý účastník během akce získá zdarma sladkosti a odměny, zvlášť budou odměněny také děti, které přijdou v různých maskách a kostýmech. Přijďte se bavit s námi a zahájit tak radostně nový školní rok!


Pro rodiče či doprovod je určeno nečíslované sezení u stolů, děti se pohybují na parketu. K dispozici je bar bez obsluhy. Cena je jednotná, platí pro všechny bez rozdílu věku.


Vstupenky formou SMS nebo e-mailem zakoupíte na portále SMSticket.
Tištěné vstupenky si můžete koupit v Městském informačním středisku v přízemí zlínské radnice na nám. Míru (po-čt 7.30-18.00, pá 7.30-17.00) nebo po telefonické dohodě také na adrese Kvítková 4323, v budově Jednoty, 3. etáž (tel. 605 92 80 18).


Odkaz na vstupenky:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/25056-kouzelny-karneval-s-jirkou-hadasem

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x