LUKÁŠ PAVLÁSEK – KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!

  • Datum konání: Út 07. 04. 2020
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Masters of Rock Café
  • Vstupné: 320 Kč
Ostatní ZL
Příznivci one-man-show a stand-upů pozor! Dejte si do kalendářů datum 7.4.2020 od 19:00. Právě v tento den totiž do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově zamíří skvělý komik LUKÁŠ PAVLÁSEK se svou one-man-show „Kdo nepláče, není Čech!“.

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.

Sestavíme si konečně pořádnou nekompromisní punkovou kapelu, koukneme se na dokonalý televizní program a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co všechno nás štve, protože každej správnej Čech neni nikdy spokojenej – Kdo nepláče, není Čech!

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.

Tato one-man show se uskuteční v úterý 7.4.2020 od 19:00 v klubu Master sof Rock Café ve Zlíně. Ale malá rada, nečekejte s nákupem vstupenek na poslední chvíli.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x