MIKULÁŠ VE ZLATÉM JABLKU

  • Datum konání: Ne 05. 12. 2021
  • Datum ukončení: Ne 05. 12. 2021
  • Čas konání: 14:00-18:00
  • Místo konání: náměstí Míru 174, Zlín, 76001, Zlaté jablko
  • Vstupné: 0 Kč
Ostatní ZL

Tradiční mikulášská nadílka čeká na malé návštěvníky v obchodním centru Zlaté jablko ve Zlíně. V neděli 5. prosince od 14 do 18 hodin se zde mohou setkat nejen s Mikulášem, ale i s jeho nepostradatelným doprovodem – anděly a čerty.

Bronzová adventní neděle je letos zároveň i mikulášská. Radost i nadílku dětem proto bude ve Zlatém jablku rozdávat svatý Mikuláš se svou družinou čertů a andělů, kteří se procházet po celé obchodní pasáži a jejich pozornosti neunikne žádné dítě.

Sváteční atmosféru podtrhuje už od poloviny bohatá světelná výzdoba celého centra. Letos se Zlaté jablko zahalilo do elegantní kombinace zlaté a stříbrné barvy. Přízemí pasáže dominuje velký vánoční strom, děti pak jistě zaujme obrovský medvídek. Nad hlavami návštěvníků svítí jasné hvězdy. Další výzdoba je tradičně i v jednotlivých patrech a na fasádě budovy centra.

S mikulášskou družinou je možné se setkat v neděli 5. prosince od 14 do 18 hodin. Sváteční výzdobu centra mohou návštěvníci obdivovat až do poloviny ledna příštího roku.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x