Olomoucký kraj se představí ve Zlatém jablku

  • Datum konání: St 07. 10. 2020
  • Čas konání: 10:00 - 18:00
  • Místo konání: OZC ZLÍN
  • Vstupné: ZDARMA
Ostatní ZL

Zimní sporty, relax v lázních i adventní trhy. To vše může turistům nabídnout Olomoucký kraj. S nabídkou tipů na místa, která stojí za to navštívit, se sousední region představí ve Zlíně ve středu 7. října v obchodním centru Zlaté jablko. Nebude chybět ani ochutnávka regionálních produktů nebo soutěže. Hlavní cenou je zážitkový let horkovzdušným balónem.

Z jedné strany Jeseníky, z druhé Střední Morava – v Olomouckém kraji jsou místa vhodná na výlety či dovolenou pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce i seniory. S výběrem té správné destinace pak může pomoci roadshow, která při cestě po českých, slovenských, polských, rakouských a německých městech zavítá také do Zlína.

Stánek Olomouckého kraje s turistickou nabídkou, produktovými balíčky či promo materiály bude otevřený v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve středu 7. října od 10 do 18 hodin.

Součástí doprovodného programu bude také ochutnávka potravin regionálních výrobců, zájemci si budou moci vyzkoušet lyžařský trenažér. V průběhu celého dne také budou probíhat soutěže pro děti a dospělé.

Stánek Olomouckého kraje bude umístěný v přízemí prodejní galerie obchodního centra, veškerý program je zdarma.

Více na www.zlatejablko.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x