Pavla Bičíková – Český ráj známý a neznámý

  • Datum konání: Čt 11. 06. 2020
  • Datum ukončení: Čt 11. 06. 2020
  • Čas konání: 17 hod
  • Místo konání: Alternativa - kulturní institut Zlín
  • Vstupné: 50 Kč, studenti, senioři 30 Kč
Beseda ZL

Multimediální projekce a vyprávění Pavly Bičíkové o známých i méně známých místech Českého ráje. Prostřednictvím velkoplošných fotografií budeme putovat po Zlaté stezce Českého ráje skalními městy, romantickými údolími, vystoupáme na českorajské sopky, navštívíme hrady, zámky a tajemné zříceniny. Uslyšíte příběhy o lidech, kteří zde žijí a vytváří „ráj“. Poznáte věhlasné šperkaře, skláře a brusiče drahých kamenů. Odhalíme tajemství usměvavé pletařky a houževnaté farmářky. Možná pochopíme genialitu a výjimečnost velikánů české historie – Albrechta z Valdštejna a Járy Cimrmana.

Pavla Bičíková žije 30 let na Kozákově. Téměř celý život pracuje v oblasti rozvoje cestovního ruchu a propagace turistických území, především Českého ráje. Je vášnivou cestovatelkou a fotografkou. O své postřehy z cest po celém světě i o své fotografie se dělí na cestovatelských přednáškách po celé České republice.

Pavla Bičíková je vášnivou fotografkou a cestovatelkou. O své zážitky z cest po celém světě i o své fotografie se dělí na cestovatelských přednáškách, které spatřily již tisíce diváků po celé České republice. Její velkou láskou je Český ráj, kde se svou rodinou žije již 30 let. Ve všech ročních obdobích, za svítání nebo se soumrakem, za sluníčka, za deště i v bouřce se vydává s fotoaparátem na svá zamilovaná místa a snaží se zachytit na fotografiích genia loci známých i méně známých míst Českého ráje.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x