Pohádkový les Březolupy

  • Datum konání: Ne 19. 07. 2020
  • Čas konání: od 13:30
  • Místo konání: v Březolupech “U kameňa”
  • Vstupné:
Akce pro děti ZL
Rumcajs s Cipískem, Křemílek a Vochomůrka, Trollové, nebo princezna Elza. Ti všichni už se nemůžou dočkat na děti, které dorazí v sobotu 18.7.2020 do Březolup na POHÁDKOVÝ LES. Akce se koná v místní části “U kameňa”, která je vzdálená asi 2 km od okraje obce a je dostupná jak pro pěší, tak pro automobily. Zaparkovat je možné pohodlně podél silnice.

Před branami lesa na Vás bude čekat král Rostislav Lakomý s královnou, od kterých dostanete papírek s pokyny a měšec, který se budete po cestě snažit naplnit. Za splnění úkolů na jednotlivých stanovištích dostanete zlaté mince. Na konci trasy budou na děti čekat piráti, kteří touží po zlatě a budou je chtít s dětmi vyměnit za sladkosti a odměny. Děti se tak přiučí finanční gramotnosti, když si za určitý počet nasbíraných mincí budou muset “nakoupit” odměny.
V základním táboře bude pro děti i rodiče připraveno bohaté občerstvení. Po opečení špekáčku se můžete těšit také na malování na obličej, skákací hrad a různé hry, které budou pro děti připraveny. V případě nepříznivého počasí se bude událost konat o týden později. Sledujte událost na facebooku: FB/Pohádkový les Březolupy 2020

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x