Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou

  • Datum konání: Út 01. 06. 2021
  • Datum ukončení: Čt 30. 09. 2021
  • Čas konání:
  • Místo konání: Valašsko
  • Vstupné:
Společenská VS
Zpestřete si léto regionální hrou Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou, která vás provede dvaceti atraktivními místy na Valašsku. Medvěd Jura se již třetím rokem toulá po Valašsku a pro návštěvníky vybírá známé i méně známé turistické cíle, na které ukládá razítka. U každého zastavení navíc připravil i další tipy na výlety v okolí.

Do hry se můžete zapojit od 1. června do 30. září. Hrací brožurky, které na zadní straně obsahují hrací plánek, kam budete otiskovat razítka, si můžete vyzvednout ve všech Turistických informačních centrech na Valašsku nebo si jej stáhnout z webové stránky www.poznavamevalassko.cz. Všechna razítka jsou umístěna v přírodě a najdete je v bezprostřední blízkosti daného místa. K razítku vás zavedou GPS souřadnice, které si můžete naskenovat pomocí QR kódu uvedeného v hracím plánku.

Pro zapojení do finálního slosování o hodnotné ceny je nutné odevzdat hrací plánek se všemi dvaceti razítky buď zasláním naskenovaného nebo vyfoceného herního plánku na e-mail regionalnihra@gmail.com nebo jej odevzdat v jakémkoli informačním centru na Valašsku, kde na každého bude čekat drobná odměna.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x