Radim Uzel – Ekonomie sexu 21. století – POZOR, PŘESUNUTO!

  • Datum konání: Po 04. 10. 2021
  • Datum ukončení: Po 04. 10. 2021
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Interhotel Moskva Zlín - Kongresový sál
  • Vstupné:
Přednáška ZL
POZOR - ZMĚNA! Vystoupení MUDr. Radima Uzla ve Zlíně v termínu 4.10.2021 se bohužel ruší z důvodu vážné nemoci. Akce bude přesunuta na nový termín, o kterém budeme včas informovat. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Ožehavá témata s humorem a nadhledem!
Přijďte se skvěle pobavit s doktorem Radimem Uzlem, který se představí v roli výborného vypravěče. Čeká vás vystoupení plné humoru, kde budete mít také možnost položit otázku nebo si zakoupit knihu při následné autogramiádě.

Přední český sexuolog vypráví naprosto nevážně o věcech vážných. V každé ekonomice jde o zdroje, nejinak je tomu i v ekonomii sexuální.
Dozvíte se o tom, že i sexuální aktivita člověka podléhá ekonomickým zákonům trhu. Každé potěšení něco stojí a většinou je muž v roli kupujícího a žena jako prodávající.
O tom, že volný trh zlevňuje sex a v důsledku ženské emancipace začíná ženská nabídka pozvolna převyšovat mužskou poptávku. Také o tom, že sex má pouze u lidí funkci nejen prokreační, ale i rekreační. I uzavření manželství může být cenou za trvalý nájem v rámci sexuálního trhu. A v neposlední řadě nahlédneme také do americké kampaně MeToo.


Pořádá Agentura Delfa Zlín. Rezervace vstupenek na tel. 605 92 80 18. Elektronický předprodej vstupenek formou SMS nebo e-mailem na www.smsticket.cz.
Tištěné vstupenky si můžete koupit také v Městském informačním středisku v přízemí zlínské radnice na nám. Míru (po-čt 7.30-18.00, pá 7.30-17.00).

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x