Rozsvícení vánočního stromu – Rožnov pod Radhoštěm – ON-LINE

  • Datum konání: Pá 27. 11. 2020
  • Čas konání: 16:30
  • Místo konání: ON-LINE
  • Vstupné:
Ostatní VS
Přímý přenos TV Beskyd z Masarykova náměstí. Město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T klubem - kulturní agenturou a TV Beskyd zvou na online přímý přenos tradiční akce "Rozsvícení vánočního stromu".

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu – ONLINE přímý přenos

Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu před budovou radnice na Masarykově náměstí, které tentokráte budeme sledovat z našich domovů.
Město Rožnov ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou a TV Beskyd připravilo přímý přenos a umožnilo tak vám všem tuto akci navštívit alespoň prostřednictvím TV obrazovky nebo online.
Děti se mohou těšit na pohádku Divadla V batohu s názvem Čekání s anděly na Ježíška, uslyší také vánoční příběh a krásnou adventní píseň. Diváky na dálku pozdraví a něco zajímavého na sebe prozradí nejen umělci, ale i zástupci církví a vedení města. Na samotný závěr se rozsvítí stromeček i přilehlá vánoční výzdoba. Těšíme se na vás u vás doma.

Živý o nline přenos bude zajišťovat TV Beskyd, který bude dostupný na  YouTube ,  facebooku ,  webových stránkách TV Beskyd a také na kabelové televizi TV Beskyd přímým přenosem v pátek 27.11. od 16.30. 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x