Sněhurka a sedm trpaslíků

  • Datum konání: Pá 20. 03. 2020
  • Datum ukončení: Pá 20. 03. 2020
  • Čas konání: 18:00
  • Místo konání: Kulturní dům Zašová
  • Vstupné: http://www.b-artskola.cz/vstupenky/
Akce pro děti ZL

Sněhurka a sedm trpaslíků v podání žáků ZUŠ B-Art

B-Art, Základní umělecká škola působící v Zašové, Valašském Meziříčí a Ratiboři, chystá celovečerní představení „Sněhurka a sedm trpaslíků“.
Tento projekt je výjimečný tím, že se jedná o první studentský projekt naší školy.

O tento celovečerní projekt se postarají dvě absolventky scénického tance na naší škole, které nacvičují s dětmi různých ročníků a mají tak příležitost, vyzkoušet si pozici ve které se nachází pedagogové naší základní umělecké školy. Vedoucí projektu je paní ředitelka MgA. Milada Borovičková, odborný dohled a konzultace nad absolventkami mají paní Michaela Rožnovjáková dipl.um., Mgr. Zdenka Solanská a Mgr. Karin Ulrichová.

Baletní pohádka pro děti i dospělé. S tímto heslem na rtech pracují již od října v rámci svého Studentského projektu žákyně Základní umělecké školy B-Art Barbora Sváčková a Karolína Zrníková. Do projektu se zapojilo přes 30 dětí, které poctivě trénují během týdne i víkendových soustředění.
Našim cílem bylo vytvořit baletní zpracování tohoto příběhu na motivy bratří Grimmů a filmového zpracování Walta Disneyho. Předlohou se nám stalo představení Sněhurka, které s našimi žáky představila Karin Ulrichová v roce 2013. V tomto představení jsme ztvárnily některé role i my.
A tak je pro nás Tento projekt velmi výjimečnou a zároveň nostalgickou záležitostí.

Rádi bychom vás tedy pozvali na Premiéry.
První se uskuteční v pátek 20.3. v 18 hodin v Kulturním domě v Zašové.
Druhá proběhne v neděli 22.3 již v 16 hodin taktéž v Kulturním domě v Zašové.

Těšíme se na vás.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x