Vánoční koncert Václava Hudečka

  • Datum konání: Út 10. 12. 2019
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Hotel Baltaci Atrium
  • Vstupné: 250 Kč
Hudba ZL
Houslový virtuos Václav Hudeček, klavírista Lukáš Klánský a vítězka XXIII. ročníku Akademie Václava Hudečka Kateřina Krejčová. Tito tři vynikající umělci Vám zprostředkují jedinečný zážitek z hudby v nádherném prostředí hotelu Baltaci Atrium při tradičním vánočním koncertu dne 10.12.2019 od 19:00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit na recepci hotelu Baltaci Atrium.

Václav Hudeček patří ke stálicím českého koncertního umění. Ve věku patnácti let, dne 12. listopadu 1967 vystoupil na koncertu v Londýně s Royal Philharmonic Orchestra. Od svého londýnského debutu vystupoval po celém světě na nejprestižnějších pódiích (Carnegie Hall, Royal Festival Hall, Suntory Hall, Osaka Festival Hall, Sydney Opera), s nejlepšími světovými orchestry (Berliner Philharmoniker, Cleveland Symphony Orchestra, NHK Philharmonic Orchestra, Gewandhaus Leipzig, Moskevská státní filharmonie a další) jakož i na světových festivalech (Osaka, Salzburg, Istanbul, Perth, Helsinky).
Lukáš Klánský patří k nejvýznamnějším a nejžádanějším českým klavíristům mladé generace. Díky oceněním na mnoha mezinárodních soutěžích a úspěšným vystoupení na festivalech v ČR, ale i v Evropě, se stal jak vyhledávaným sólistou, tak komorním hráčem.
Cena vstupenky činí 250 Kč.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x