Vítejte v novém světě: Antiwords + Kyšperský + Kittchen

  • Datum konání: Pá 18. 09. 2020
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Zlínský Zámek
  • Vstupné: 150,- předprodej, 200,- na místě
Divadlo ZL

Od září 2020 do ledna 2021 se můžete těšit na novou divadelně-hudební sezónu s tématem Vítejte v novém světě, v rámci které přivítáme ve Zlíně to nejlepší ze současné divadelní i hudební scény.

18. 9. 2020
Spitfire Company – Antiwords
19:00 / NÁDVOŘÍ ZLÍNSKÉHO ZÁMKU

Dvě křehké dívky, basa piv a Havlova Audience beze slov.
Antiwords je ovlivněno dílem Václava Havla, především jeho hrou Audience a jejím legendárním zpracováním režiséra Menzla, který do role sládka obsadil Landovského, jenž během hraní vypil přibližně devět osmistupňových piv.
Podaří se performerkám překonat tento výkon? Ocitnou se v klaunské absurdní hříčce v mezní situaci odkazující na havlovský motiv odcizení a hrabalovskou poetiku samoty. Vypijí více piv než sládek Landovský?
V hlavní roli spolu s aktérkami inscenace i velké hlavy od sochařky Pauliny Skavové a hudba Sivan Eldar speciálně složená pro tuto událost.
Představení Antiwords bylo uvedeno již ve třech kontinentech světa a sklidilo úspěch např. ve Washingtonu, New Yorku, Pekingu, Soulu, Milanu a dalších.

Vstupenky na divadlo v předprodeji do 13. 9. 2020 na spolekzverinec@gmail.com:
– plné 150 Kč
– snížené 100 Kč (děti a studenti do 26 let, senioři, ZTP)
– děti od 7 do 12 za 50 Kč
– děti do 6 let zdarma

Na místě:
– plné 200 Kč
– snížené 150 Kč (děti a studenti do 26 let, senioři, ZTP)

Kittchen a Martin E. Kyšperský
20:30 / ZÁMECKÝ PARK (PŘED ZÁMKEM)

Jedinečný dvojkoncert osobitých písničkářů naší alternativní scény. Jejich odlišný způsob tvorby se protíná v latentně temné poetice intimních textů. Hudebník, výtvarník a spisovatel Jakub König aka Kittchen se nedávno ve Zlíně objevil v čele divoké hudební formace Zvíře Jménem Podzim v rámci Zvěřincového Posvícení. Martin E. Kyšperský, frontman kapely Květy, je textař, producent, autor scénické hudby, spisovatel a příležitostný herec. Jeho práci můžete slyšet na albech Lenky Dusilové či Jakuba Čermáka. Oba hudebníci jsou několikanásobnými držiteli cen Anděl a Vinila. Ve Zlíně se setkají vůbec poprvé a to ve výjimečné atmosféře táborového ohně, jednoho z posledních tohoto mizejícího léta.

Vstupné na koncerty: zdarma
Pro aktuality sledujte facebookovou událost.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x