Vojtěch Dyk v Galerii Desítka

  • Datum konání: Čt 02. 11. 2023
  • Čas konání: od 19:00
  • Místo konání: Galerie Desítka - Obchodní dům Zlín (10. podlaží)
  • Vstupné: od 3 900 Kč
Koncert ZL

Nenechejte si ujít exkluzivní koncertní večer Vojtěcha Dyka se zážitkovým degustačním menu šéfkuchaře Bistrotéky Valachy, který se uskuteční ve čtvrtek 2. 11. 2023 v jedinečných prostorách Galerie Desítka v 10. podlaží Obchodního domu Zlín.

Jde o první akci tohoto druhu v Desítce ve spolupráci se zlínskou Agenturou Velryba. Vzhledem k charakteru večera je kapacita omezena na necelých 100 míst. Více informací.

O večeru v Desítce

Charismatický zpěvák a herec Vojtěch Dyk je bezesporu jedním z nejvýraznějších hudebních talentů současnosti. Zlín navštívil v minulosti již několikrát s úspěšnou swingovou formací B-Side Band a vždy ho vítal vyprodaný sál Kongresového centra. Tentokrát přijíždí Vojtěch Dyk do Zlína se zcela výjimečným projektem: v Galerii Desítka vystoupí za doprovodu klavíristy Jana Uviry. Zazní široké spektrum písní, které dají vyniknout zpěvákově neuvěřitelnému hlasovému rozsahu.

Zážitek pro diváky bude zajímavý i charakterem prostoru, který není velký a evokuje atmosféru komorního vystoupení, kde k sobě mají všichni velmi blízko.

Koncert bude provázet zážitkové degustační menu z rukou šéfkuchaře Bistrotéky Valachy Jana Kopeckého, připravené speciálně pro tuto příležitost. První dva chody budou servírovány před koncertem, dezert a káva pak jako tečka za celým večerem.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x