Výstava kostýmů “POHÁDKY NAŠEHO DĚTSTVÍ” ve Zlatém jablku

  • Datum konání: Út 01. 09. 2020
  • Datum ukončení: So 12. 09. 2020
  • Čas konání: 7:00 - 00.00
  • Místo konání: OZC ZLÍN
  • Vstupné: ZDARMA
Výstavy ZL

Letošní Zlín Film Festival je konečně tady. A s ním se rozjíždí i doprovodný program v obchodním centru Zlaté jablko. Už od 1. září zde mohou návštěvníci zhlédnout výstavu originálních filmových kostýmů pod názvem „Pohádky našeho dětství“.

První hvězdy stříbrného plátna mohou návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně potkat už od 1. září. Začíná zde totiž výstava kostýmů z pohádek a dětských filmů, která je jednou z předzvěstí blížícího se 60. Zlín Film Festivalu.

Kostýmy jsou umístěny v prvním poschodí podél ochozu. „Výstavu originálních exponátů z Barrandov studia pořádáme společně už po čtvrté,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka. „Vystaveny budou kostýmy z pohádek Honza málem králem, Princezna ze mlejna, Kočičí princ i ze seriálů Pan Tau a Křeček v noční košili.“

Spatřit kostýmy Honzy, princezny, pana Tau a dalších oblíbených postav bude možné od 1. do 12. září po celou otevírací dobu obchodního centra.

Všechny exponáty jsou originály z natáčení a pro účely výstavy je zapůjčilo ze své unikátní sbírky Barrandov Studio, jedno z nejstarších, největších a nejvyhledávanějších filmových studií v Evropě.

Více na www.zlatejablko.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x