XXVIII. Mezinárodní folklorní festival Kunovské léto

  • Datum konání: Pá 18. 06. 2021
  • Datum ukončení: Ne 20. 06. 2021
  • Čas konání:
  • Místo konání: Kunovice
  • Vstupné:
Ostatní UH

Kunovjan a město Kunovice vás zvou na 28. ročník dětského festivalu „Kunovské léto“, který se v menší podobě uskuteční od pátku 18. června do neděle 20. června 2021.

Program je přizpůsoben aktuálním podmínkám a ve skromnější formě nabídne kulturní vyžití dětem, rodinám s dětmi i dospělým. 

V pátek 18. 6. 2021 se můžete těšit na večer s cimbálovými muzikami Čarapa z Kunovic, Špica ze Starého Města a horňáckou muzikou Petra Mičky, na noční velkoplošné promítání filmu „O moravské zemi“ v Areálu Jízdy králů v Kunovicích. 

Sobotní odpoledne 19. 6. 2021 v kunovském Areálu nabídne soutěž ve vaření kotlíkových gulášů, jejich ochutnávku doplní legendární Babské rady Českého rozhlasu Zlín s Jarkou Vykoupilovou a Jiřím Kokmotosem. Pro děti bude připravena zábava, vystoupení dětských souborů a koncert zpěvačky a herečky Anny Julie Slováčkové, známé například z show Tvoje tvář má známý hlas.  

V neděli 20. 6. 2021 festival zakončí cimbály na ulici se špičkovými mladými cimbalisty a multižánrovým koncertem kapely Michala Grombiříka. Propojení lidové muziky s prvky jazzu, elektroniky a volné improvizace uslyšíte v neděli 20. června před Starou školou v Kunovicích.  

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x