ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2023

  • Datum konání: So 02. 12. 2023
  • Čas konání: od 11 h.
  • Místo konání: Sportovní hala DATART, U Zimního stadionu 4286, Zlín
  • Vstupné: 1090 Kč
Koncert ZL
Jednodenní zimní varianta oblíbeného festivalu MASTERS OF ROCK – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se letos uskuteční již po osmnácté!

18. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se uskuteční v sobotu 2. prosince 2023 ve ZLÍNĚ, v sportovní hale Datart a těšit se můžete na slavné bratry CAVALEROVI v unikátním projektu „Morbid Devastation“, all-star bandu THE DEAD DAISIES, industrial-death rockery DEATHSTARS, tajemnou sci-fi-gothic bandu PRIEST, belgickou blues-rockovou senzaci BLACK MIRRORS nebo zajímavou heavy-metalovou kapelu LIV SIN a řadu dalších kapel.

CAVALERA – „Morbid Devastation“ – Téměř po čtyřech desetiletích své slavné kariéry nahráli slavní bratři Cavalerové znovu své kataklyzmatické debutové nahrávky z počátku SEPULTURY, které pro ně vše odstartovaly a „MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION“ jsou venku! Jak se jednou tito metaloví bardi z Brazílie nakopnou zpět do svého prvotního, agresivního rozpoložení, je okamžitě jasné, že pouto mezi Maxem (zpěv a kytara) a Iggorem (bicí) se od jejich prvních nahrávek nesmírně posílilo. Toto jejich spojení je silné jako hrom a jen toto spojení dokáže vyprodukovat to, co vám nyní přiváží ukázat a zahrát a co může být směle nazváno vrcholem žánru zvaného „metal“!

Posláním THE DEAD DAISIES je vytvořit starý dobrý rock ve stylu 70. let, shromáždit některé z nejlepších hudebníků na světě, a hlavně hrát skvělou rockovou muziku naživo. Jejich zvuk je oduševnělý, se silnými vokály, bluesovými riffy, mocnými refrény i melodiemi, a to vše dokáží náležitě prodat naživo! Od vydání svého prvního, stejnojmenného alba v roce 2013 jdou od úspěchu k úspěchu. Vydali šest studiových, jedno živé a jedno cover album a armáda jejich fanoušků stále roste!  Současná sestava kapely je: John Corabi – zpěv (Motley Crue/The Scream), David Lowy – kytara (Red Phoenix), Doug Aldrich – kytara (Whitesnake/Dio), Brian Tichy – bicí (OzzyOsbourne/Foreigner) a Michael Devin – basa (Whitesnake). THE DEAD DAISIES válí! Vytváří neuvěřitelně silnou energii a svou mistrovskou show dokazují všem, že Rock žije a je zdravý a stále dravý.

DEATHSTARS se k nám konečně vrátí se svým nejnovějším albem „Everything Destroys You“ (vyjde 5. května). Po více než osmi letech je to velmi očekávaný návrat se vším, co DEATHSTARS představují: adrenalin, bombastičnost, sex a glam! Trápení, destrukce, dystopie, uhlazený glamour, temnota i černý humor, to vše patří do jejich rozmanitého hudebního spektra. Připravte se na vysoce energeticky nabitou rock´n´rollovou show, která vám svým okouzlujícím a nezaměnitelným způsobem opět rozproudí krev v žilách.

Dalšími potvrzenými kapelami jsou XANDRIA, PRIEST, ENEMY INSIDE, LIV SIN, DARK SKY, PHENOMY, PHANTOM ELITE, SKARLETT RIOT…

Více informací najdete zde.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x