3 věci, kterých byste si měli být vědomi při návštěvě těchto míst!

Každý milovník cestování dobře ví, že skvělých cestovatelských tipů není nikdy dost. A tak jsme si pro vás připravili inspiraci hned na tři dechberoucí destinace, které navíc spojuje mnoho benefitů. Proč byste se tedy i vy měli vydat na Maledivy, Zanzibar nebo do Dubaje?

Dubaj, Zanzibar a Maledivy – místa, která stojí za návštěvu

O tom, že se Dubaj, Maledivy a Zanzibar řadí na přední příčky nejvyhledávanějších dovolenkových destinací již není pochyb. Víte však, co tato tři místa spojuje a proč se jednoznačně vyplatí je alespoň jednou v životě navštívit? Možná budete překvapeni, kolik benefitů v sobě ukrývají.

1. Nejkrásnější pláže světa

Ne nadarmo se říká, že Maledivy nabízejí turistům ty vůbec nejkrásnější a nejúchvatnější pláže na světě. Průzračně čistá voda, krásné laguny, nejjemnější bílý písek, jedinečná scenérie, všudypřítomná čistota a vysoké palmy podél celého pobřeží vás rozhodně přesvědčí o tom, že jsou Maledivy skutečným rájem na zemi. 

Jinak tomu ale není ani v případě Zanzibaru a Dubaje. Zanzibar je právem považován za domov nejvíce idylických pláží, teplé a čisté vody, korálových útesů a opravdu pestrého podmořského světa. To je také důvod, proč je Zanzibar jako stvořený pro šnorchlování a potápění. Pozadu ale rozhodně nezůstává ani Dubaj. Právě Spojené arabské emiráty se totiž pyšní celou řadou úchvatných dlouhých pláží, tak akorát teplou vodou a širokou nabídkou vodních sportů. 

Ať už se tedy vydáte na Maledivy, Zanzibar nebo do Dubaje, máte jistotu, že krásnější pláže byste jinde jen těžko hledali. Jak jednou tato místa navštívíte, jistě se sem budete chtít brzy opět vrátit.

2. Příznivé ceny letenek

Maledivy, Dubaj a Zanzibar již dávno nejsou výsadou bohatých. I když je pravda, že v minulosti byste za cestu do takové destinace utratili skutečně nemalé peníze, letenky do Dubaju, stejně jako letenky na Zanzibar či letenky na Maledivy, se dají v dnešní době pořídit za opravdu velice příznivé ceny. Nelze samozřejmě očekávat, že vás cesta do těchto tropických destinací vyjde nastejno, jako například cesta letadlem do hlavních evropských měst, i tak se ale nemusíte bát, že se jedná o astronomické sumy, jak tomu bývalo dřív. 

Co se týče délky letu, u všech tří destinací je třeba počítat s delších přesunem. Přeci jen se jedná o místa ležící nikterak blízko. Jestliže však tuto cestu podstoupíte, věřte, že nebudete litovat a hodiny strávené v letadle za to rozhodně stojí. 

Pokud tedy i uvažujete, že se do jednoho z těchto rájů vydáte, určitě není nač otálet. Letenky Zanzibar – eSky.cz vám zajistí jednoduchý proces rezervace letenek a flexibilní způsob platby, díky čemuž můžete danou platbu odložit, nebo si ji rozdělit na menší splátky. Nic vám proto nebrání, abyste si letenky na eSky.cz zakoupili ještě dnes.

3. Destinace vhodné pro zimní dovolené

Je to právě zimní období, které doslova láká k dovolené v tropech. Nejen, že si tak zkrátíte dlouhé čekání na jaro, ale ještě se příjemně ohřejete. Pro návštěvu Zanzibaru se za optimální měsíce považují červen až říjen. Nejvíce turistů sem však jezdí právě v lednu až březnu. Do Dubaje je ideální se vydat od března do května nebo od října do prosince. Nejvhodnější jsou pro zimní dovolenou Maledivy. Právě tam se totiž doporučuje létat od listopadu až do dubna, i když turistická sezona tu probíhá celý rok. Záleží pouze na vás, jaké místo letošní zimu navštívíte. Ať už si ovšem vyberete jakékoliv z těchto tří zmiňovaných, chybu určitě neuděláte.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x