Video: Zlínský zábavní park Galaxie: dětský ráj to napohled

Parafráze textu české státní hymny se na zlínský zábavní park Galaxie hodí jako vyšitá. Ale není úplně přesná, vzhledem k bohatému zázemí od restauračních a hotelových služeb až třeba po wellness či připojení k internetu se tu cítí jako v příjemné pohodové zóně i dospělí.

Galaxie si bohatým programem připomněla, že už jsou to tři roky, co poskytuje své navýsost originální a pestré služby ve formě unikátní docela adrenalinové, ale vždy bezpečné zábavy především dětem, ale také jejich rodičům a prarodičům.

3. narozeniny byly ve zlínské Galaxii plné příjemných překvapení, soutěží, zábavy a pohody.

Galaxie zve v nadcházejícím období třeba na netradiční vánoční večírky pro firmy, připraví turnaje, soutěže i další organizovaný program včetně skvělého občerstvení, které chutná malým i velkým.

Pojďte si ke 3. narozeninám v reportáži i v naší fotogalerii připomenout příjemné chvíle oslav 3. narozenin zlínského zábavního parku Galaxie.

Video

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’14340′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚545‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚14340‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x