3. dobročinný bazar

Zúčastněte se 3. hravého a nedrahého dobročinného bazaru, který se uskuteční ve Zlíně ve dnech 12. – 13. 12. 2012 od 10 – 19 hodin na Masters of Rock Café na Čepkově i za podpory zlínského rádia Kiss Publikum.
I letos nám zapůjčí páni rockeři své prostory, ve kterých se jinak odehrávají divoké rockové koncerty, ale i podstatně klidnější setkávání a společenské události.

Po dvou vydařených ročnících si myslím můžeme také napsat, že naše hravé předvánoční bazarování je událostí. 
V současnosti jsme ve fázi, kdy nám naši příznivci nosí věci, které třídíme, pečlivě balíme a odhadujeme prodejní cenu. V loňském roce byly prodejním hitem LP desky, knihy, bižuterie a porcelán. Bylo z čeho vybírat a letos tomu nebude jinak.
Na jaře jsme vyhlásili „jarní luftování“, díky kterému jsme získali nepřeberné množství věcí běžných, zvláštních, s puncem minulosti i zcela nových. Potěšil nás zájem veřejnosti i kvalita darovaného sortimentu. 
Na podzim jsme na pár hodin otevřeli „kabelkový VELEtrh“ s cca tisícovkou darovaných kabelek. Na dotaz: „co bude s těmi neprodanými?“ jsme odpovídali: „objeví se na dobročinném bazaru před Vánocemi“. Zejména dámy se mohou těšit na pestrou škálu barev, velikostí i druhů kabelek“. 
Součástí bazaru bude improvizovaná kavárna, ve které si návštěvníci mohou v klidu posedět, vypít si svůj voňavý nápoj a dát si cukroví z kuchyně Domu pokojného stáří Naděje. Ti náročnější dostanou možnost začíst se do aktuálního vydání Zlínského deníku, který je i pro tento rok našim mediálním partnerem.
Pro děti máme připravený koutek, ve kterém najdou „paní na hlídání“, hračky, omalovánky a také něco na zub. 
Upřímně se všichni těšíme na atmosféru místa, pohodového nakupování a setkání se s lidmi, kteří si k nám najdou cestu.

Všichni jste zváni.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x