Jedny brýle na blízko, na dálku i na počítač?

Nedělejte kompromisy a pořiďte si brýle na všechny vzdálenosti a získejte přirozené vidění. Multifokální skla vám umožní vidět na dálku, blízko i na střední (počítačovou) vzdálenost bez sundávání brýlí.

Taková skla mají totiž různé dioptrické hodnoty a jejich plynulý přechod zajišťuje ostré vidění při pouhém pohybu oka. Vy už tak nemusíte vyměňovat brýle na čtení za ty, které potřebujete, když se díváte na televizi.

Existuje řada úprav brýlových čoček od polarizačních vrstev po ty hydrofobní. Je pouze na Vás, jaké budou vyhovovat právě Vám. K vyměřování multifokálních a individuálních skel slouží speciální přístroje. Jeden takový najdete v Top Optik Grůzová, kde mají s tímto typem brýlí dlouholeté zkušenosti a rádi Vám pomohou brýle vybrat a přizpůsobit Vašim potřebám.

Díky multifokálním brýlím budete komfortně vidět na všechny vzdálenosti a dostanete skla, která budou šitá na míru Vašim individuálním potřebám a požadavkům. V případě nespokojenosti se nemusíte bát, brýle Vám budou vyměněny, pokud si na ně nezvyknete.

Uvažujete-li o koupi těchto brýlí, využijte poukazu v hodnotě 1000 Kč, který si můžete sami doma vytisknout a uplatnit ho v prodejnách Top Optik Grůzová ve Zlíně, Holešově a Uherském Brodě. Poukaz je platný do konce roku 2012 a vztahuje se na nákup multifokálních skel. Navíc Vám zdarma odborně vyměří zrak.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x