SOUTĚŽ: Vyhrajte dárkový poukaz do salonu Bai Mai

Už osmým rokem je ve Zlíně otevřen salon Bai Mai, ve kterém se provádí skutečně originální thajské masáže. Tyto tradiční masáže zde provádí výhradně zkušené terapeutky z Thajska. Svému umění se naučily v thajských tradičních školách a praxi získaly v thajských masérských salonech a rehabilitačních zařízeních.

Thajská masáž má široké využití, jelikož obsahuje jak prvky rehabilitační tak také prvky relaxační. Dá se tudíž využít na spoustu potíží jako jsou různé bolesti zad, hlavy, kloubů anebo jen na relaxaci, kdy je třeba hlavně „vypnout mozek“ a uklidnit myšlenky.

 Na rozdíl od u nás známějších evropských sportovních masáží jde thajská masáž mnohem více do hloubky, zároveň tělo i správně protáhne a hlavně působí na energetické dráhy v těle, které vrací zpět do rovnováhy. Výsledným efektem je pak celková vyvážená kondice těla a mysli.

 Účinně také pomáhá při potížích novodobého stylu života plného stresu, jako jsou např. migrény, špatné trávení, natékání nohou, bolesti v zápěstí (tzv. karpální tunely) či bolesti kloubů z nadváhy.

Jednu thajskou masáž až do výše 500Kč letos proplácí VZP všem svým klientům.

 Na dotaz: „Jak se vám líbí ve Zlíně?“, thajské masérky z Bai Mai odpoví: „Moc se nám líbí, protože je to klidné a pohodové město, plné zeleně a květin.“

Zlin.cz a salon Bai Mai pro vás připravili soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Umíte správně odpovědět na soutěžní otázku?

Soutěž

 run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’23506′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚123‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23506‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od  23. 9. 2014 do 7. 10. 2014, 10:00 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž byla ukončena. Dárkové pouzkazy získávají: Mirka Cendelínová a Michal Vlček. Výhercům blahopřejeme.

--> --> --> --> -->