SOUTĚŽ: Vyhrajte přezutí vozidla na zimní pneumatiky v autoservisu APID

Neúprosně se blíží zákonný termín, který všem řidičům nařizuje výměnu letních pneumatik za zimní. Zlin.cz a pneuservis APID vám přináší velkou podzimní soutěž. Vyhrajte bezplatné přezutí vašeho vozu!

Pro jednoho výherce je připravena poukázka na bezplatné přezutí vozidla a další tři vylosovaní čtenáři získávají slevu 50 % na tutéž službu v pneuservisu APID. Součástí služby je také vyzvednutí Vašeho vozu v místě bydliště nebo zaměstnání a jeho vrácení zpět po opravě.

Zákon ukládá povinnost mít na motorovém vozidlu kategorie M nebo N obuté zimní pneumatiky pokud se na pozemní komunikaci se nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Toto ustanovení platí v termínu, na který se vás ptáme v soutěžní otázce.

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’23531′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚129‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23531‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od 24. 10.  2014 do 1. 11.  2014, 10:00 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

--> --> --> --> -->