SOUTĚŽ: Pánská móda Sýkora

Představujeme Vám Pánskou módu Sýkora a přinášíme Vám soutěž o zajímavé ceny.

Móda pro běžný den i slavnostní chvíle, ležérně i do vybrané společnosti?
Prodejna Pánská móda Sýkora ve Zlíně, to je především kvalitní klasická i ležérní móda za příznivé ceny zejména od českých výrobců. Špičkové poradenství v oblasti módy pro každého, kdo touží vypadat jako svěží mladý muž s velmi dobrým vkusem, nebo chce zapůsobit ve stylovém obleku, to je Pánská móda Sýkora.

Chcete nejen dobře vypadat, ale také se tak cítit?
Pánská móda Sýkora Vám nabízí módní oblečení jak pro volný čas, tak i pro slavnostní příležitosti. Oceníte klasickou módu, košile, svetry, bundy, trendy kalhoty i doplňky, kterými nejenom zaujmete, ale především se v nich budete skvěle cítit.

Košile, která mluví za Vás
Co by nemělo chybět v žádném šatníku každého muže?  Košile, která sedne a navíc je něčím zajímavá – to je nezbytná součást moderního muže. Pánská móda Sýkora Vám pravidelně přináší nové kolekce košil pod vlastní značkou – PMS. Košile jsou vyrobeny v České republice a odpovídají nejnovějším módním trendům – atraktivní střihy, vzory a propracované detaily.  Ke košilím si můžete zvolit manžetové knoflíčky, kravaty a jiné doplňky, s výběrem Vám rádi poradíme.

Oblek dělá muže
Pánská móda Sýkora jsou obleky nejen od předních českých, ale i evropských výrobců – Koutný, Roy Robson, Accord, ale také obleky pod vlastní značkou PMS. Staráme se, aby odpovídaly nejnovějším módním trendům, jak střihem, tak i materiálem. Ke každému obleku Vám pomůžeme vybrat i potřebné doplňky, jako obuv, kravaty, motýlky, opasky, peněženky…

 Přijďte se přesvědčit, oblečeme i Vás s tou nejprofesionálnější péčí.

Pánská móda Sýkora, to je tradice a styl s noblesou pro každého muže.

Soutěž

Zlin.cz a Pánská móda Sýkora pro Vás připravili soutěž o zajímavé ceny. Ze správných odpovědí vylosujeme pět čtenářů, kteří získají poukázku na oblečení v hodnotě 500 Kč.

Na pozvánkách na nejrůznější společenské a kulturní akce, ale třeba také na konference, firemní večírky či školení, se setkáte s instrukcemi, jaký oděv je pro danou příležitost vyžadován. Tato pravidla se nazývají Dress Code a pro mnohé znějí jednotlivé formulky jako zaklínadlo. Víte, pod jakým slovním spojením se ukrývá pokyn, aby pánové na akci dorazili ve smokingu a dámy v dlouhých večerních šatech?

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’23613′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚131‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23613‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>
Soutěž probíhá od 6. 11.  2014 do 14. 11. 2014, 10:00 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.
 
Soutěž byla ukončena, výhercům blahopřejeme.
Výherci: Ing. Martin Malaník, Roman Svoboda, Daniela Ostatková, Hana Prečová, Jan Vodička

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x