SOUTĚŽ: BLAUER USA není jen móda, je to životní styl

BLAUER USA STORE Zlín a informační portál Zlin.cz vám přináší soutěž o dárkový poukaz na nákup v prodejně s touto originální značkou.

Více než 60 let je značka BLAUER USA nejlepší značka funkčních oděvů. Její bezkonkurenční kvalitu do těch nejnáročnějších klimatických podmínek využívá armáda USA včetně námořnictva a speciální jednotky strážící Bílý dům ve Washingtonu. Dlouhodobým vývojem oblečení zaujímá BLAUER pozici největšího dodavatele pro bezpečnostní složky USA. Na začátku uvedl BLAUER bundu Thermolite s vyjímatelnou vložkou, která umožňovala celoroční využití. Nyní již tři generace využívá BLAUER nejmodernější patentované technologie k výrobě funkčního oblečení. Jejím největším trhákem jsou však dámské a pánské bundy té nejvyšší kvality. Produkce oblečení se opírá o továrny v Alabamě, Arkansasu, Missouri a Mississippi.

Firemní moto “ Nekompromisní výkon! “ oslovuje speciální zákazníky, kteří věří, že se mohou spolehnout na absolutně výkonný oděv, který neztrácí nic na komfortu a módním vzhledu.

Oblečení BLAUER je obranyschopné vůči elementům jako jsou vysoké a nízké teploty, vodní nebezpečí a další. Proto je BLAUER na prvním místě výběru oděvů pro americké elitní bezpečnostní jednotky.

Již nějakou dobu je blauer přístupný i evropskému trhu. Na základě charakteristických rysů evropanů jsou bundy blauer přetvářeny v opravdu velmi módní oděvy, které neztrácí nic na své extra kvalitě a díky svému unikátnímu stylu jsou na první pohled rozpoznatelné od laciného nekvalitního oblečení podobného zaměření.

Soutěžte s námi o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup oblečení v prodejně BLAUER USA STORE ve Zlíně.

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’23589′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚140‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23589‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>
Soutěž probíhá od 24. 11. do 1. 12. 2014 10:00 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x