AVONET se zapojuje do akce Darujeme Adventní radosti

ZLÍN - Společnost AVONET s r.o. se zapojila spolu s dalšími sedmi firmami do akce nazvané Darujme Adventní radosti. Zúčastněné firmy budou svým zákazníkům rozdávat losy a celkem si tak lidé mezi sebou rozdělí 1 600 cen.

Projekt odstartoval první prosincový den. Každý los vyhrává a šťastlivci mohou narazit také na jednu ze čtyř desítek V.I.P. odměn. Například klienti společnosti AVONET obdrží los jako bonus k nově podepsané smlouvě. Získat mohou i internetový tarif AVONET Internet aktiv, a to bezplatně po dobu dvou měsíců. 

Firma Tiande pro změnu věnovala balíček tibetské přírodní kosmetiky v hodnotě 300 korun. Výtvarná dílna a domácí kavárna Moje dílna nabízí slevu 150 korun na libovolný výtvarný kurz, TopNatur pro změnu věnovala do cen až třicetiprocentní slevu na rostliné nápoje své značky. Držitelé losů si ale mohou také pochutnat na pravé farmářské mini goudě, a to díky společnosti Sýrový obchod a delikatesy. Ve hře je i sleva 500 korun na obraz od ekologické tiskárny EZOP nebo pět lekcí fitbaletu, které věnuje zlínská baletní škola Ballerine. Ženy zase může potešit sada péče o ruce za 500 korun, kterou věnuje prodejna nehtové kosmetiky a pedikérských potřeb Eva Plachá.

Losy mají lidé možnost získat při využití služeb nebo nákupu u některého z partnerů akce. Ceny jsou mezi partnery vzájemně promíchané, takže zákazníci mohou dostat některou z cen dodaných napříč všemi společnostmi.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x