HARMONY WELLNESS & MEDICAL – nové jedinečné centrum s rozsáhlými službami v oblasti zdraví a krásy

V závěru loňského roku bylo v Kroměříži otevřeno nové a rozsahem svých služeb zcela ojedinělé centrum zdraví a krásy HARMONY WELLNESS & MEDICAL. Tento reprezentativní komplex nabízí řadu služeb pod jedinou střechou, pro které člověk musí většinou dojíždět na více míst v různém čase. Služby jsou zde rozděleny do 4 hlavních zón.

První zóna se věnuje wellness procedurám. Návštěvníci zde najdou vyhřívaný bazén s protiproudem, whirlpoolem a také několik druhů saun (finská, parní a kryosauna) s tepidáriem.

Druhá zóna poskytuje specializovanou kondiční a rekondiční terapii. Špičkově proškolený personál zde provádí léčbu pohybového ústrojí formou fyzioterapie, rehabilitace, dále hilterapie, kryoterapie, plazmaterapie, ozónoterapie atd. V centru ordinuje MUDr. Alois Hrabec, který je vyhledávanou a uznávanou kapacitou v oblasti ortopedie a to v celé České republice, nejen v regionu.

Třetí zóna nabízí služby v oblasti péče o zevnějšek. Ocení ji klientky, které hledají profesionální přístup a procedury – obojí najdou v Beauty centru, které disponuje nejmodernějšími přístroji pro redukci hmotnosti, zpevnění postavy a vyhlazení pokožky. Klientky zde mohou vyzkoušet jedinečnou novinku, přístroj X-magic, který je v současnosti nejúčinnějším přístrojem na redukci podkožního tuku, přebytečné vody a na odstranění celulitidy. Řeší tedy několik problémů najednou a proti jiným přístrojům používaným v ČR má výrazně lepší viditelné výsledky ihned po zákrocích. Tento přístroj je aktuálně jediný v České republice, žádné jiné centrum toto ošetření neposkytuje!

V této zóně se nachází i profesionální kadeřník, kosmetička nebo pedikúra/manikúra.

Poslední čtvrtou zónu představuje nabídka ubytování. K dispozici je 6 luxusních pokojů vybavených designovým interiérovým nábytkem značky HANÁK (nábytek této značky včetně interiérových dveří se nachází v celém komplexu). Jak turisté, kteří jsou na návštěvě Kroměříže, tak běžní cestující zde najdou při svých pracovních cestách maximální pohodlí a servis za velmi příznivé ceny. Součástí komplexu je i letní bungalov, kde lze uspořádat různé akce (rodinné oslavy, výročí, firemní večírky, školení atd.).

Neváhejte a navštivte nové centrum HARMONY. K zakoupení jsou také dárkové poukazy. Centrum HARMONY nabízí spolupráci i firmám (nabídka poukazů na uvedené služby pro benefitové programy firem). Další informace a zajímavosti se dozvíte na webových stránkách centra www.wellnes-kromeriz.cz anebo na jeho facebooku Harmony Medical&Wellness.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’23912′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1015‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23912‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>
--> --> --> --> -->