S LEO Express z domova pohodlně až na pražské letiště

Ve Zlínském kraji oblíbenou službu door-to-door od LEO Express z adresy na přerovské nádraží či zpět už asi znáte. Pohodlné minibusy vozí cestující ze Zlína či Luhačovic od začátku letošního roku. Cena za vyzvednutí z adresy ve Zlíně a Luhačovicích je 39 Kč. Podobný koncept teď LEO Express provozuje i v hlavním městě a vozí zákazníky přímo na pražské letiště.

V případě, že obyvatelé Zlína či Luhačovic plánují cestu na pražské Letiště Václava Havla, mohou využít služby Vyzvednutí na adrese a Odvoz na letiště, což výrazně zjednoduší jejich cestu, zvýší pohodlí a samozřejmě šetří čas. Bezstarostná cesta do zahraničí tak může začít už doma. Minibus LEO Express cestující vyzvedne na určené adrese na Zlínsku a doveze je na přerovské vlakové nádraží. Zde pasažéři snadno a rychle přestoupí do černozlatého vlaku, který je dopraví do hlavního města. Jen několik metrů od nástupiště 1B, kam vlaky LEO Express v Praze přijíždějí, čeká připravený minibus LEO Express, jenž zákazníky pohodlně dopraví až na Letiště Václava Havla. Totéž samozřejmě funguje i v opačném směru.
Cena na pražské letiště z hlavního nádraží či zpět je 89 korun. Služba je alternativou k nepříliš pohodlné veřejné dopravě a také podstatně dražším taxíkům. Klimatizované minibusy s Wi-Fi připojením, vodou zdarma, spoustou místa pro zavazadla a dětskými podsedáky pro malé cestující mají kapacitu až sedm osob. Minibusy a vlaky na sebe obousměrně navazují, takže je přestup mezi prostředky jednoduchý a rychlý.
Odvoz na pražské letiště by však nebyl pravý door-to-door, pokud by nevyzvedával zákazníky na jimi zvolené adrese. LEO Express však myslel i na tohle. Zákazníky může vyzvednout kromě nástupního místa na hlavním nádraží na jakékoli zadané adrese v určené zóně v centru Prahy. Cena jízdenky z adresy v Praze na letiště je 199 korun za osobu a pro rodinu s dítětem je cena 333 Kč.

Více informací najdete na: https://www.le.cz/cms/odvoz-domu-58247.htm

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x