Dejte sbohem pomalému a nestabilnímu internetu

Jste spokojeni se svým stávajícím internetovým připojením? Váháte? Pokud rostou vaše požadavky na rychlost internetu, řešíte problémy s výpadky nebo se zkrátka nemůžete spolehnout na technickou podporu, je načase pořídit si rychlý a stabilní internet od Avonetu dostupný na 3 milionech přípojek po celé ČR.

Avonet je stabilní, ryze česká společnost, která poskytuje telekomunikační služby již od roku 1996 a svoji pozici na tuzemském trhu neustále posiluje. V roce 2003 začala společnost poskytovat ADSL připojení k internetu přes pevné telefonní linky s rychlostí 192/64 kb/s. Od roku 2011 poskytuje VDSL připojení, které na rozdíl od staršího ADSL připojení nabízí znatelně vyšší rychlost. Díky bohatým zkušenostem a férovému přístupu má nyní AVONET tisíce spokojených zákazníků.Montážní technici Avonet

„Jako jedni z mála nabízíme rychlé DSL připojení k internetu po celé ČR od samého začátku. Poskytujeme ho nejen domácnostem a firmám, ale i velkoobchodním partnerům z řad ISP. V českém internetovém rybníce se rozhodně ani vedle těch největších ryb neztratíme.“ říká jednatel společnosti AVONET, s.r.o. Tomáš Máčalík.

Dnes Avonet poskytuje oproti původním rychlostem více než 500 krát rychlejší, na povětrnostních podmínkách zcela nezávislé DSL připojení k internetu. „V současné době můžeme díky technologickému pokroku a zahušťování sítě technologických bodů nabídnout VDSL připojení o rychlosti až 250 Mb/s. Tato rychlost by měla být na začátku roku 2018 dostupná pro 180 000 domácností, takže zákazníci se mají na co těšit,“ doplňuje Tomáš Máčalík.

Dostupná rychlost připojení je závislá na kvalitě vedení a na vzdálenosti od síťového rozvaděče. Díky značným investicím majitele pevné sítě, společnosti CETIN, počet těchto rozvaděčů neustále roste. Letos se postaví celkem 2 000 rozvaděčů, z velké části také v malých obcích, a díky tomu zrychlí dostupné internetové připojení více než půl milionu domácnostem. To i v případě zákazníků Avonetu proběhne při zachování stejné ceny v rámci zvoleného tarifu. Síť se zrychluje postupně, proto je vhodné využívat ověřovač na www.avonet.cz. Pokud ještě stále využíváte starší technologii ADSL a na vaší adrese je nabízena vyšší rychlost, zastavte se do 31. 12. 2017 v Avonetu, kde vám ochotně pomůžou s přechodem na rychlejší VDSL připojení v akční nabídce spolu s novým VDSL modemem Comtrend za dotovanou cenu 990 Kč s DPH včetně konfigurace.

„Naše stabilní pevné DSL připojení je dnes dostupné již pro 91 % adres v ČR bez nutnosti využívání telefonní linky. Díky široké nabídce i dalších typů připojení pokrýváme internetem až 99 % ČR.“ říká marketingový manažer Roman Majda.

Technická podpora 7 dní v týdnuVáháte-li s přechodem na rychlý a stabilní internet od Avonetu, pak vězte, že nově můžete využít pouze 30denní výpovědní lhůtu u vašeho současného poskytovatele. Tato nová zákonem daná výpovědní lhůta nahrazuje stávající ujednání o výpovědní době z vaší smlouvy. „Domněnka, že zrušením DSL připojení u konkurence se zruší i telefonní linka, je mylná. Klidně můžete mít DSL od Avonetu a telefonní linku od jiného poskytovatele nebo si můžete přenést k nám i ji,“ říká vedoucí zákaznického centra Lenka Hlobilová. Přechod od jiného operátora je navíc plynulý a bez jakýchkoli omezení, není potřeba ani měnit nastavení modemu.

Avonet investuje také do výstavby vlastní sítě. V rámci Zlínského kraje nabízí špičkový optický internet Sprint, který je nyní dostupný pro více než 16 000 domácností a další přibývají. Ve vybraných lokalitách si tak zákazníci Avonetu mohou užívat neuvěřitelnou rychlost až 1 Gb/s. V nabídce však nechybí ani kabelový, bezdrátový WiFi, či mobilní internet 4G LTE. Jaké připojení je dostupné právě na vaší adrese si můžete jednoduše ověřit online na www.avonet.cz a rovnou tak zjistíte, zda můžete využít akční nabídku.

 

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x