Špaček, Hašková, Czendlik i medvědí hody: 8 tipů na dárek z Velkých Karlovic

Asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge, nejznámější farář Zbigniew Czendlik, mistr etikety Ladislav Špaček, hvězdný šéfkuchař Pavel Sapík, běžecký guru Miloš Škorpil... S těmito i dalšími zajímavými osobnostmi se můžete setkat ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích díky akcím, které se zde chystají v roce 2018.

Pokud stále přemýšlíte, jakým mimořádným dárkem byste potěšili vaše blízké k Vánocům, možná je to ten správný tip.

A co víc! Všechny akce lze příjemně spojit s relaxačním pobytem ve zdejší malebné přírodě, která nabízí vyžití v každém ročním období, a také s odpočinkem v hotelovém spa či při exotické masáži.

Kvalitou masáží od masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín Bali a Indie je Lanterna pověstná, stejně jako moderní valašskou gastronomií z regionálních produktů a milým personálem.

Nechejte se inspirovat kalendářem akcí 2018:

1. Porcování medvěda se Sapíky – mimořádný degustační večer s šéfkuchařem Terasy U Zlaté studně Pavlem Sapíkem a jeho otcem Jaroslavem. Součástí osmichodového menu budou i pokrmy z medvědího masa, které je u nás raritou. (20. 1.)

2. Zbigniew Czendlik: Postel, hospoda, kostel – není kněz jako kněz, tento sympatický farář polské národnosti je toho živým důkazem. Do Lanterny přiveze talk show na motivy své stejnojmenné knihy. (29. 4.)

3. Eliška Hašková Coolidge: Ve službách amerických prezidentů – poutavé vyprávění uznávané diplomatky, bývalé asistentky J. F. Kennedyho a dalších čtyř amerických prezidentů. (19. 5.)

4. Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem – setkání s „mistrem etikety“ je příležitostí osvěžit si zásady stolování a společenského chování přímo u degustační večeře. (1. 5., 15. 12.)

5. Běžecká škola Miloše Škorpila – běžecký guru míří opět na Valašsko. Věnujte pobyt zasvěcený tréninku s nejznámějším českým koučem a kvalitní relaxaci. (19. – 22. 4., 11. – 14. 10.)

6. Degustační menu v restauraci Vyhlídka – potěšte náročného gurmána poukazem do zážitkové restaurace Vyhlídka. Každé dva měsíce se servíruje jiné šestichodové menu s výběrem špičkových vín.

7. Víkend s neomezeným wellness – pokud chcete blízkým věnovat relaxační pobyt, je Lanterna ta správná volba. Pobyty zahrnují snídani, večeři a volný vstup do L-Spa a do blízkého Wellness Horal s termálními bazény. Zvýhodněné balíčky obsahují i masáž, skipas a další výhody.

8. Spa day – balíček bez ubytování zahrnuje celodenní pobyt v hotelovém spa, masáž či beauty ošetření a tříchodový oběd. Ideální kompromis mezi „pouhou“ masáží a vícedenní dovolenou pořídíte od 1 290 Kč.

Více o dárkových poukazech a on-line objednání

Více o Spa hotelu Lanterna

Další chystané akce ve Spa hotelu Lanterna:
28. – 31. 1. Škola běžeckého lyžování
12. – 15. 4. Bike kemp
12. – 15. 7. Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem
5. – 7. 10. Víkend s Karlovským gastrofestivalem
15. – 16. 11. Noc bílých lanýžů
16. 11. Ladislav Špaček: Deset let s Václavem Havlem

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’92002′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1796‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚92002‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x