Velká halová akce I love 90‘s na sportovní hale Euronics už 3.února

ZLÍN - 3. února bude ve zlínské hale Euronics (dříve Novesta) pěkně živo. Pořadatelé z Backstage agency zvou na velkolepou párty! Do Zlína přijedou hvězdy zlatých devadesátých let.

Na zmíněné akci vystoupí velikáni světové disco music z let devadesátých. Headlinery budou Fun Factory a Twenty 4 seven. Další živé vystoupení obstará známá česká dívčí formace HOLKI.
DeeJaové budou také ve velmi kvalitním obsazení! Vaši zábavu mimo koncerty se postaraji rezidenti bývalého Musiclandu A ve Zlíně a to DJ PEET, MAJKL DJ a Štěpán Prachař ! Celou akci bude moderovat LOWA, kterého můžete znát z 90s event v Ostravě nebo festivalu Beats 4 Love!

Pojďme si ale blíže představit možnosti zakoupení a druhy vstupenek. Běžné vstupenky můžete zakoupit buď v kamenné prodejně Meatfly Zlaté Jablko Zlín, nebo online na Ticketstream a Ticketportal.

V kamenné prodejně jsou vstupenky na staní k dostání za 390,- Kč. Na výše uvedených online portálech za 399,- Kč.

 

Další možnost VIP sezení s garancí sezení v těsné blízkosti u pódia na 90tky budou k dostání, končí až v ranních hodinách online prodejců. VIP sezení lze zakoupit pouze u již uvedených online prodejců.

 

Chcete mít na akci vše zdarma a k tomu ještě další bonusy? VIP ALL INCLUSIVE je pro Vás ideální řešení. Tato akreditace je k dostání pouze po kontaktování pořádající agentury – lístky se dají objednat na VIP@backstage-agency.cz. Kompletní informace o tom, co tato akreditace obsahuje hledejte na www.backstage-agency.cz.

 

Pozor VIP ALL INCLUSIVE i VIP sezení jsou k dostání pouze v omezeném počtu. Tyto exkluzivní vstupenky však rychle mizí, tak s jejich nákupem neváhejte.

 

Akce startuje ve 20.00 a končí až v ranních hodinách.

 

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x