Lyžuj a plav na Razule: ke skipasu hodina zdarma v termálním bazénu

Užijte si lyžování i relaxaci za jednu cenu. Zábavu na sjezdovce, zakončenou koupáním v termálních bazénech, nabízí lyžařům Ski areál Razula v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Díky akci Lyžuj a plav tu nyní k celodennímu skipasu dostanete hodinový vstup zdarma do termálních bazénů zdejšího vyhlášeného relaxačního centra Wellness Horal. Bonus je možné využít ve všedních dnech až dva měsíce od zakoupení skipasu.

„Podmínky pro lyžaře se stále zlepšují. Na sjezdovkách přibylo díky sněžení v noci na středu nových 10 centimetrů sněhu a i v následujících dnech očekáváme další příděl. Určitě stojí za to k nám zajet třeba i na otočku po práci, protože vleky jsou v provozu denně až do 17.30 hodin, relaxační centrum Wellness Horal dokonce až do 22 hodin,“ říká mluvčí Ski areálu Razula Martina Žáčková. Pro ty, kteří by chtěli o nadcházejícím víkendu spojit lyžování s ubytováním a wellnessem, nabízí poslední volné pokoje za zvýhodněné ceny Spa hotel Lanterna.

Termální bazény relaxačního centra Wellness Horal

Hlavní sjezdovka Razula je zatím sjízdná ve spodní části, skipasy jsou proto se slevou 20%. V neděli 21. ledna se na sjezdovce Horal koná závod O pohár strašidýlka Razuláka a zajímavé akce jsou připravené i na další víkendy, třeba výhodnější lyžování i koupání pro školáky k pololetnímu vysvědčení.

Renomovaná lyžařská škola Sunski je pro výuku nejen dětí k dispozici denně od 9 do 16 hodin a to i včetně půjčovny.

Lyžařská škola na sjezdovce Horal

V období jarních prázdnin můžete v hotelech Lanterna a Horal využít balíček Zimní dovolená se skipasem do Ski areálu Razula, masáží, animačními programy pro děti, neomezeným vstupem do Wellness Horal a dalšími výhodami v ceně.

Právě relaxační centrum Wellness Horal, situované hned vedle sjezdovky Horal, je velkým lákadlem a vítaným zpestřením pro lyžaře. Jeho tři termální bazény se slanou vodou jsou vyhřívané až na 36°C. K odpočinku na lehátku si můžete dát nějakou dobrotu z bohaté nabídky Vital baru.

Sousední sunový svět pak nabízí uvolňující relaxaci v saunách, parní lázni či venkovním whirlpoolu, až devětkrát denně si můžete zajít na saunový rituál. Denně od 10 do 22 hodin jsou k dispozici maséři z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie, kteří se postarají o uvolnění unavených svalů. Při objednání masáže máte automaticky v ceně časově neomezený pobyt ve Wellness Horal.

Saunové rituály ve Wellness Horal. Po saunování se můžete zchladit venku ve sněhu.

Tipy na nejbližší akce
21. 1. Závod O pohár strašidýlka Razuláka
28. – 31. 1. Škola běžeckého lyžování
31. 1. – 1. 2. Koupání a lyžování za vysvědčení
3. 2. Saunová noc ve Wellness Horal
4. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka
10. – 11. 2. Testovací víkend se skialpy
12. – 14. 2. Valentýnské lyžování za hubičku
17. 2. Noční stopa Valachy
18. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka
25. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka
3. 3. Maškarní lyžovačka
Kompletní kalendář akcí

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x