7 tipů, jak si užít únor ve Velkých Karlovicích

Zima je konečně tady, navíc jarní prázdniny za dveřmi! Užijte si naplno nadcházející dny: ať už „jen“ při lyžování či výletu na běžkách, tak i při saunování, relaxaci ve vyhřátém bazénu nebo třeba posezení u dobrého jídla.

To vše můžete zažít, když si uděláte výlet do Velkých Karlovic. Tamní Resort Valachy s hotely Lanterna a Horal, vyhlášeným relaxačním centrem Wellness Horal a Ski areálem Razula připravil na únor spoustu akcí. Nechejte se inspirovat.

1. Lyžuj a plav ve Ski areálu Razula

Ze sjezdovky rovnou do „moře“? To můžete zažít ve Ski areálu Razula s akcí Lyžuj a plav, díky níž k celodennímu skipasu dostanete hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Bonus lze využít ve všední dny až dva měsíce od zakoupení skipasu.

Resort Valachy Velké Karlovice

2. Testování skialpů a závody pro děti

Nenechejte si ujít i další chystané akce, třeba dětské závody O pohár strašidýlka Razuláka (nejbližší je 4. února). V sobotu 10. února se koná testování skialpů Dynafit s následným večerním závodem, 4. března se můžete těšit na oblíbenou Maškarní lyžovačku.

3. Valentýn na lyžích i u stolu

Od 12. do 14. února mají zamilovaní příležitost k netradiční oslavě Valentýna. Při akci Valentýnské lyžování za hubičku dostanete k jednomu zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma. Nebo vezměte drahou polovičku na romantickou večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka nebo pobyt Romantické hýčkání do Spa hotelu Lanterna.

Resort Valachy Velké Karlovice

4. Jarní prázdniny se skipasem v ceně

Nechce se vám o jarních prázdninách jezdit do Velkých Karlovic jen „na otočku“? Využijte balíček Zimní dovolená v Beskydech, s nímž máte ubytování pro děti zdarma a spoustu výhod v ceně: skipas, neomezený wellness, masáž či animační programy pro děti, ve Spa hotelu Lanterna dokonce i plnou penzi.

5. Noční stopa Valachy – jedinečný závod na běžkách

V sobotu 17. února proběhne u hotelu Galik první letošní akce seriálu VALACHY TOUR. Noční stopa Valachy přináší neobvyklý zážitek na běžkách za tmy s intervalovým startem na trati 15 km. Ještě za soumraku proběhne také závod pro děti na kratších trasách.

Resort Valachy Velké Karlovice

6. Saunové rituály ve Wellness Horal

Saunování v zimě nemá chybu, zvláště ve Wellness Horal, kde můžete k ochlazování využít sněhové závěje na venkovní terase. Až devětkrát denně se tu konají populární saunové rituály, které se staly jedním z největších lákadel relaxačního centra. Kromě toho si nenechte ujít zdejší nabídku exotických masáží s rodilými Thajkami, Srí Lančany, Filipínkami, Balijci a Indy. V ceně masáže je i časově neomezený pobyt ve wellness, takže před terapií i po ní můžete nejen v saunovém světě, ale i v termálních bazénech odpočívat, jak dlouho chcete.

Resort Valachy Velké Karlovice

7. Degustační večer s vinařstvím Milan Sůkal

Gurmáni si přijdou na své ve Spa hotelu Lanterna nejen při ochutnávce novinek sezónní nabídky, ale vychutnat si mohou i nové šestichodové menu v zážitkové restauraci Vyhlídka snoubené s víny vinařství Milan Sůkal. V sobotu 24. února bude menu servírováno s osobním komentářem Milana Sůkala a šéfkuchaře Pavla Václavíka a hudebním podkresem saxofonisty DeeSaxxe. A nebo ochutnejte speciální tříchodové menu k obědu, nabízené v rámci právě probíhajícího Grand Restaurant Festivalu.

Resort Valachy Velké Karlovice

Zkrátka zážitky pro každého. Stačí si jen vybrat.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’94113′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1829‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚94113‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x