Výjimečné zážitky čekají mnohem blíž, než myslíte

Ještě jste se nerozhodli, která místa letos prozkoumáte? Zkuste strávit léto na Moravě. Ať už chcete romantiku, aktivní dovolenou plnou adrenalinu, nebo toužíte užít si pohodové rodinné chvilky v krásném prostředí, Beskydy vás zaručeně nezklamou.

Grandhotel Tatra nabízí nespočet možností, jak se svým zaslouženým volnem naložit. Půjčte si kola a projeďte se po nedaleké cyklostezce, vyrazte na piknik, do lesů na houby a na bylinky. A pak všechny své celodenní prožitky vstřebejte v našem wellness centru s plaveckým bazénem, venkovními vířivkami s výhledem na majestátní hory, nebo dopřejte svému tělu blahodárné účinky sauny. Děti se mezitím zabaví na venkovním hřišti, ve vnitřním dětském koutku, na skákacím hradu a na kolech.

Připravili jsme pro vás balík plný výhod s názvem LÉTO NA TATŘE. Užijte si luxusu našeho hotelu a kouzla okolní přírody už za 2269 Kč za osobu/noc. Při rezervaci nezapomeňte zmínit heslo zlin.cz, které vám kromě nezapomenutelné dovolené zajistí také malé překvapení na pokoji.

Napište nám nebo zavolejte a my vám řekneme víc.
Více informací najdete na www.grandhoteltatra.cz na mailu reception@grandhoteltatra.cz nebo telefonicky na +420 724 604 406.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163466′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2323‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163466‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x