Zapojte se do Bike Valachy v sobotu 15. června ve Velkých Karlovicích

Pojďte se projet rozkvetlou valašskou přírodou, poměřit síly s dalšími bikery a dopřát napínavý sportovní zážitek také svým dětem! Již tuto sobotu 15. června se můžete zapojit do další akce seriálu Valachy tour ve Velkých Karlovicích, do závodu horských kol Bike Valachy. Start i cíl je u místního hotelu Galik.

Hlavní závod má délku 50 kilometrů a pojede se na dvě kola. „V každém bikeři vystoupají na hřeben Vsetínských Beskyd z Miloňova na Pálenici, bude následovat hřebenovka až za Třeštík a technický sjezd k hotelu Babská, odtud pak zpět ke Galiku. Krátká trasa na 20 kilometrů bude kopírovat tento hlavní okruh, jen s tím rozdílem, že z hřebene ke Galiku sjedou cyklisté dříve,“ popsal prezident Valachy tour Vladimír Sušil.

Resort Valachy Velké Karlovice

Pro děti budou dle věku připraveny závody v sedmi kategoriích na různě dlouhé vzdálenosti – od 100 metrů pro děti do čtyř let až po 8 kilometrů pro nejstarší školáky.

Při registraci na www.valachytour.cz a platbě kartou do 13. června můžete využít zvýhodněné startovné. Přihlášení bude možné i na místě. Vítězové si mezi sebe rozdělí finanční odměny 15 tisíc korun a hodnotné dárky od sponzorů.

Současně už také probíhá registrace do dalšího závodu Valachy tour, do triatlonu Valachy Man, který se tradičně koná u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově a bývá každoročně vyprodán. Letos poprvé bude dvoudenní: pátek 2. srpna je vyhrazen hobby sportovcům na krátké trase a dětským závodům, v sobotu 3. srpna se uskuteční hlavní závod na dlouhé trase a závod štafet.

Resort Valachy Velké Karlovice

Náš tip: nenechejte si ujít ani další zajímavé letní akce se sportovním programem ve Velkých Karlovicích, spojené s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna:

* 11. – 14. 7. – Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem – Zdokonalte se v triatlonu pod vedením nejúspěšnějšího českého Ironmana. Dvoufázový trénink s osobním přístupem je skvělou příležitostí, jak načerpat zkušenosti, a zbyde vám i dost času na relaxaci ve wellness.

* 11. – 14. 8. – Fit pobyt s Hankou Kynychovou – ideální pro dámskou jízdu – šest lekcí cvičení, povídání i relaxace s přední českou instruktorkou a autorkou řady knih a DVD.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163558′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2370‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163558‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>