Vzhůru na piknik! Vybavit se na něj můžete na Obchodním domě

ZLÍN - Léto je ten správný čas vyrazit po práci nebo o víkendu ven: potkat se s přáteli, posedět, vychutnat si dobré jídlo a pití pod širým nebem… zkrátka zpomalit a užít si pohodovou atmosféru teplých dnů a večerů.

Zlínu se nadarmo neříká město zeleně, takže míst jak stvořených pro piknik v centru a současně v přírodě tu najdete celou řadu. Co třeba vyhlášený park Komenského? Nebo další nové místo – Gahurův prospekt s výhledem na Jižní Svahy?

Ať už se vydáte kamkoli, začněte svou cestu na piknik v Obchodním domě. Jeho gastro podniky pro vás na prázdniny připravily speciální nabídky – od různých dobrot, které si můžete sami podle chuti seskládat do svého koše, až po celé balíčky. A do parku to pak máte, co by kamenem dohodil. Stačí si jen vybrat.

Bistrotéka Valachy

Kupte si rovnou celý hotový piknikový balíček seskládaný ze sladkého i slaného občerstvení včetně pití a dřevěných příborů. Piknikové sety Bistrotéky Valachy jsou určeny pro 2 osoby a koupíte je v kornuterii.

  • Piknik set Klasik (299 Kč) obsahuje: krabička škvarkové pomazánky, 6 krajíců chleba, 2x Jarošovský Ležák 12°, 2 tvaroháčky
  • Piknik set Fresh (399 Kč) obsahuje: čerstvé ovoce, 1 plněná bageta, 1 koláč dle denní nabídky, 1 pastrami toast, 1 Evian voda, 2x Oplá (wine cocktail)

Bistrotéka Valachy

Jogurtovna Zlín

Přijďte se vybavit do nového podniku na Obchodňáku – do Jogurtovny. Pro váš piknik vám tu s sebou připraví:

  • Chef salát (130 Kč / 400 g)
  • smoothie Letní osvěžení -mango, ananas, kiwi, pomeranč (95 Kč / 0,4 l)
  • čerstvá 100% šťáva z pomeranče (85 Kč / 0,4 l)
  • čerstvý mražený jogurt (39 Kč / 100 g)

Bistrotéka Valachy

La Formaggeria Gran Moravia

Když u prodejního pultu řeknete heslo „PIKNIK“, dostanete slevu 20% na růžové víno spumante Rosa di Sera Spumante a k němu jako dárek dvě plastové skleničky. Přikupte jakýkoli sýr a obsluha vám ho ráda nakrájí na kostičky do kelímku nebo kornoutku.

Bistrotéka Valachy

Eiscafe Delikana

V Delikaně si můžete pořídit na piknik obložené chlebíčky. Nezapomeňte na kávu s sebou a na cestu se osvěžte výbornou kopečkovou zmrzlinou.

Na piknik se můžete vybavit také v Pivní restauraci Budvarka – jak jinak, než vychlazeným Budvarem s sebou.

Další informace

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163838′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2391‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163838‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>