SM Terno Zlín. Nečekané možnosti na jednom místě

ZLÍN - Kvalitní a čerstvé potraviny, ve velké míře od regionálních dodavatelů. To samo o sobě mnohdy ke spokojenosti zákazníků stačí. V SM Terno Zlín jde ale jen o poctivý základ. Možnosti, které nabízí, jsou nepřeberné. Chcete kytici z klobás? Objednat si chlebíčky na oslavu? Odnést si hotové teplé jídlo? Jste milovník sýrů? Či fandíte BIO? V Ternu Zlín jste na správné adrese.

V SM Terno Zlín je každý den otevřeno dárkové centrum, kde jsou připraveni vyrobit vám balíček na míru a klidně i na počkání. Pokud ale máte vlastní originální představu, třeba v podobě kytice z uzenin nebo panenky ze sýru, pak je lepší řešit to včas objednávkou. Své představy můžete probrat se zaměstnanci dárkového centra na čísle 577 110 517. Kromě toho lze objednávat i chlebíčky, slané dorty či obložené mísy, které dodají vaší oslavě tu správnou chuť. Více na čísle 577 110 511.

Populární je také jídelní kout, kde můžete po celý den vybírat z široké nabídky hotových jídel. Nechybějí mezi nimi ani tradiční česká jídla, třeba prejt, na které jinde už moc nenarazíte. Jídlo si můžete sníst přímo na místě, případně odnést s sebou. Bezkonkurenční možnosti vám SM Terno Zlín nabízí i v případě sýrů – mimo jiné je v nabídce 20 druhů speciálních sýrů z Holandska, Španělska, Francie, Itálie či Řecka. A nechybí ani zdravá výživa, BIO potraviny, výrobky pro vegetariány, pro diabetiky a bezlepkovou dietu.

Odměňte se za nákup

Samozřejmostí je, že za každý nákup sbíráte body na vaši zákaznickou kartu. Po nasbírání určitého množství bodů je můžete vyměnit za jeden z dárků. K tomu SM Terno Zlín pro své zákazníky pravidelně připravuje soutěže, aktuálně k 20. výročí fungování supermarketu. Stačí nakoupit za více než 1 000 korun a jste ve hře o stovku cen – na prvním místě je zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 40 000 korun. Soutěž probíhá od 1. do 29. listopadu.

Více informací a přehled o akcích nalezte na webových stránkách www.terno.cz

SM Terno

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x