6 důvodů, proč o jarních prázdninách vyrazit do Velkých Karlovic

ZLÍNSKÝ KRAJ - Přemýšlíte, co podniknout o jarních prázdninách? Pokud si chcete užít (nejen) lyžování kousek od domova, doporučujeme vyrazit do Velkých Karlovic. Zábava na stále bílých sjezdovkách není tím jediným, co tu můžete zažít. Ať už vyrazíte na více dnů, nebo jen na výlet na otočku, v Resortu Valachy můžete zimní zábavu spojit s koupáním, saunováním – a dokonce si i zahrát golf.
  1. Lyžuj a plav: ke skipasu vstupenka do bazénů

Ve Velkých Karlovicích a okolí můžete vybírat z několika lyžařských středisek. Ve Ski areálu Razula dostanete k lyžování i hodnotný dárek: k celodennímu skipasu volnou vstupenku na 2, 5 hodiny do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal (více o akci Lyžuj a plav). Ski areál Razula stále nabízí výborné podmínky: hlavní sjezdovka Razula (1 km, převýšení 210 m) baví hlavně zkušené lyžaře, sjezdovka Horal (350 m, převýšení 40 m) s lyžařskou školou a dětským parkem s pojízdným kobercem je jako stvořená pro děti a začátečníky a malé sjezdaře. Lyžuje se denně od 8:30 do 17:30.

2. Čerstvá pizza a uzená žebra v Bistru Razula

Kde se dobře najíst? Pro rychlé občerstvení doporučujeme Bistro Razula na úpatí sjezdovky Razula. Mimo „klasickou“ kuchyni tu navíc od pátku do neděle nově nabízejí šest druhů čerstvé pizzy. Žhavou novinkou od nadcházejícího víkendu jsou grilovaná vepřová žebra. Pokud si chcete posedět déle a pochutnat si na moderní valašské gastronomii, navštivte restaurace hotelů Lanterna a Horal.

3. Kde se zahřát? Zaplujte do Wellness Horal

Po lyžování, procházce či výletu na běžkách přijde vhod odpočinek. Co třeba zaplout do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, které jsou vyhřívané až na 36°C? Ulevit unaveným svalům tu můžete i v saunovém světě, kde se až devětkrát denně pořádají saunové rituály. Nebo se svěřte do rukou zkušených masérek a masérů z Thajska, Filipín, Bali a Indie. Cena masáže zahrnuje i neomezený pobyt ve wellness centru.

Náš tip: v sobotu 7. března je v rámci Saunové noci otevřeno Wellness Horal mimořádně až do půlnoci.

4. Pobyty s ubytováním dětí zdarma

Pokud chcete vyrazit aspoň na pár dnů, využijte ubytování v hotelech Lanterna a Horal, které nabízejí komfortní zázemí i pro rodiny. Balíček Zimní dovolená v Beskydech zahrnuje ubytování dětí na přistýlce zdarma, slevu na skipas do dvou areálů, neomezený wellness, snídani a večeři, exotickou masáž a další výhody, ve Spa hotelu Lanterna pro dokonalé pohodlí i oběd. Ještě mají pár volných pokojů. Nebo využijte mimořádně zvýhodněné ceny ve vybraných termínech ve Spa hotelu Lanterna.

5. Testování skialpů a Maškarní lyžovačka

Nenechejte si ujít chystané akce. V sobotu 29. února je pro vás připraveno testování skialpů Dynafit na sjezdovce Razula, v neděli 1. března, se koná závod O pohár strašidýlka Razuláka a v sobotu 14. března lyžařská sezóna vyvrcholí oblíbenou Maškarní lyžovačkou na Horalu.

6. Tip na špatné počasí: zkuste si golf

Čím se zabavit, když se setmí nebo vás zaskočí špatné počasí? Zkuste golf pod střechou. Že jste golf ještě nehráli? V hotelu Horalu nabízejí program Zimní golf pro každého právě pro úplné začátečníky nebo rodiny, během nějž se dozvíte základy a vyzkoušíte si hru s instruktorem. Je to skvělá zábava hlavně pro děti.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x