7 tipů na dárek: poukazy s platností 2 roky do Resortu Valachy

Foto: Resort Valachy Velké Karlovice
Potěšte o Vánocích své blízké zážitkem, nadělte jim pod stromeček dárkový poukaz do Resortu Valachy Velké Karlovice. Díky pestré nabídce tu najdete dárky opravdu pro každého a navíc se nemusíte bát, že by vaši blízcí nestihli poukazy z důvodu různých omezení využít. Resort Valachy totiž letos prodloužil jejich platnost mimořádně na 2 roky.

Zdejší skvělé služby jsou zárukou, že relaxační či gurmánský zážitek splní i ta největší očekávání. Přinášíme vám tipy na nejprodávanější vánoční dárky:

Pobyty s neomezeným wellness

Věnujte pobyt v hotelech Lanterna a Horal, které díky špičkovým wellness a gastro službám patří k tomu nejlepšímu v Česku. Pobyty již od 1 noci a zahrnují snídani, večeři i neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem, saunovým světem a saunovými rituály. V zimě je v ceně dokonce i zapůjčení běžek.

Romantický víkend pro dva

Pobyt Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna s neomezeným vstupem do wellness, masáží, beauty ošetřením, snídaní do postele a zážitkovou večeří je skvělý i jako svatební dar. V apartmánech Suite Spa atmosféru znásobí krb a privátní vířivka.

Wellness den pro zdraví

Každoročně nejprodávanější dárek z Resortu Valachy! Celodenní pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a poledním menu je ideálním časovým i cenovým kompromisem mezi „pouhou“ masáží a vícedenní dovolenou. Kdo by si rád nedopřál jeden den plný odpočinku.

Vstupenka do Wellness Horal

Stačí vám z nabídky Wellness Horal „něco menšího“? Jednoduše věnujte vstupenku. Pro rodiny s dětmi jsou ideální zvýhodněné rodinné vstupenky na 2,5 hodiny do termálních bazénů. Dospělého potěšíte vstupenkou na 4,5 hodiny do všech prostor Wellness Horal, včetně saunového světa se saunovými rituály.

Špačkova Etiketa nebo Škorpilova škola běhu

Také v roce 2021 bude Spa hotel Lanterna hostit zajímavé osobnosti s atraktivními programy. Hezkým dárkem může být poukaz na Etiketu stolování s Ladislavem Špačkem, někdejším mluvčím prezidenta Václava Havla, nebo na degustační večer s Farskou kuchařkou Zbigniewa Czendlika. Chcete potěšit někoho, kdo má v plánu začít běhat, nebo se chce zdokonalit? Věnujte poukaz na populární Běžeckou školu Miloše Škorpila.

Zážitkové menu i kurzy pečení frgálů

Náročného gurmána jistě potěšíte poukazem do zážitkové restaurace Vyhlídka. Zdejší šestichodová menu s prvotřídními víny jsou vyhlášená široko daleko.

Hledáte něco neobvyklého, co jinde nepořídíte? Věnujte kurz pečení valašských frgálů. Malé kuchaře určitě nadchnete poukazem na dětský kurz pečení pizzy.

Hodnotové poukazy

A pokud si stále nejste jistí, čím byste se zavděčili, věnujte poukaz ve finanční hodnotě. Obdarovaný si sám vybere, za co jej „utratí“. Díky prodloužené platnosti 2 roky skutečně nehrozí, že by to nestihl.

Více na webu Resortu Valachy.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x