8 tipů na vánoční dárek: věnujte zážitek z Beskyd

VELKÉ KARLOVICE - Lámete si hlavu s vánočními dárky? Nadělte vašim blízkým zážitky a chvíle odpočinku: věnujte jim poukaz do Resortu Valachy Velké Karlovice. Z pestré nabídky služeb hotelů Lanterna, Horal a relaxačního centra Wellness Horal je rozhodně co vybírat!

Vánoční poukazy platí jeden rok, můžete si je nechat poslat poštou i mailem. Všechny dárky najdete na webu Resortu Valachy.

Chcete něco doporučit? Podívejte se, co se letos nejvíc prodává:

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem je ideální časový i cenový kompromis mezi „pouhou“ masáží a delší dovolenou.

Vstupenky do Wellness Horal

Cenově dostupný dárek, který potěší milovníky relaxace. Vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny zahrnuje vstup do termálních bazénů, fitka i saunového světa se saunovými rituály. Wellness Horal je jedním z mála saunových center v zemi, kde se rituály konají denně.

Pobyt s neomezeným wellness

V hotelech Lanterna nebo Horal patří k nezapomenutelným zážitkům díky špičkovým wellness a gastro službám. Pobyty zahrnují snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály, v Lanterně navíc i odpolední snack a vstup do hotelového spa. 

Romantické hýčkání pro dva

Stejnojmenný pobyt ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje spoustu požitků: volný vstup do dvou wellness, masáž, beauty ošetření, snídani do postele i degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka. TIP: v Lanterně po rekonstrukci mají novou terasu a pokoje se zimní zahradou s vanou.

Tématické pobyty s osobnostmi

Spa hotel Lanterna bude v roce 2023 hostit zajímavé osobnosti, věnujte pobyt na některý z chystaných tématických pobytů:

•          5. 1. Zbigniew Czendlik a Viktorie Martina Kopecká – Večer (před)tříkrálový

•          6. – 9. 2. Škola běžeckého lyžování

•          26. – 29. 3. Flow s Marianem Jelínkem

•          12. – 14. 4. Jitka Ševčíková a Jan Vojáček: Biologie vztahů

•          13. – 16. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila

•          1. 5. a 8. 12. Ladislav Špaček – Etiketa stolování

•          9. – 12. 7. Sebekoučink s Marianem Jelínkem

Degustační menu v hotelu Lanterna

Šestichodové menu s moravskými víny v restauraci Vyhlídka je skvělý dárek pro náročného gurmána.

Kurzy pečení a vaření

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinový kurzy pod vedením pekařky Resortu Valachy Pavly Stoklasové se koná pravidelně v hotelu Galik.

Hodnotové poukazy

Nevíte si pořád rady? Věnujte hodnotový poukaz. Obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x