8 tipů na vánoční dárek: věnujte zážitek z Beskyd

Za pár dnů jsou tady Vánoce! Lámete si hlavu, jakým dárkem potěšit vaše nejbližší? Nadělte jim zážitek. S dárkovými poukazy Resortu Valachy Velké Karlovice nemůžete šlápnout vedle! Poukazy navíc platí rok, takže si můžete být jistí, že je vaši blízcí opravdu stihnou využít.

A když si nebudete jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, věnujte poukaz ve vámi zvolené hodnotě. Obdarovaný ho může využít třeba na relaxační víkendový pobyt.

Všechny poukazy lze objednat snadno na www.valachy.cz/darkove-poukazy

Nechejte se inspirovat výběrem nejprodávanějších dárků:

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Věnujte celodenní pobyt ve vyhlášeném Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem. K tomu si může obdarovaný celý den užívat koupání v termálních bazénech, saunový svět se saunovými rituály a protáhnout tělo ve fitku. To vše za cenu od 1 550 Kč.

Kurz pečení valašských frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinový kurzy pod vedením pekařky Resortu Valachy Pavly Stoklasové se koná pravidelně v hotelu Galik.

Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

Naučte se dělat pizzu přesně tak, jak ji pečou kuchaři v Bistru Razula. Kurz je skvělá zábava pro děti i jejich rodiče.

Vstupenky do Wellness Horal

Univerzální dárek, který potěší každého milovníka relaxace. Vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny zahrnuje vstup do všech prostor: do termálních bazénů, fitka i saunového světa se saunovými rituály. Wellness Horal je jedním z mála saunových center v zemi, kde se rituály konají denně.

Degustační menu v Lanterně

Šestichodové menu snoubené s víny v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna potěší každého náročného gurmána.

Golf pro každého

Program, který zábavnou formou zasvětí do tajů golfu, je skvělý pro páry i celou rodinu. Čeká vás procházka po Golfovém hřišti Horal s průvodcem, možnost zkusit si a hru na jamku. Na výběr je i zimní varianta programu s hrou „pod střechou“ v golfovém klubu.

Startovné na Valachy tour

Startovné na seriál čtyř závodů je ideální pro vášnivého sportovce. Valachy tour odstartuje 5. 2. 2022 Noční stopou Valachy, součástí je opět i populární triatlon Valachy man.

Setkání s osobnostmi v Lanterně

Věnujte pod stromeček vstup na některou z chystaných akcí Spa hotelu Lanterna. Podvečery se zajímavými hosty jsou zde oblíbenou tradicí. V roce 2022 se chystají:

29. 1.Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

15. 9. – Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

16. 12. – Ladislav Špaček: Etiketa stolování

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x