Aloe vera mi změnila život

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh se šťastným koncem. Před 6 lety jsem podruhé bojovala o svůj život. Poprvé ve 20 letech. Do té doby žádné vážné zdravotní komplikace, docela běžné nemoci, alergie, občas rýma. Najednou se dozvídám nečekanou diagnózu.

Ze dne na den se stávám pacientem onkologie, která se stala mojí noční můrou. Nemoc byla naštěstí podchycena včas a po půl roce léčby jsem byla opět v práci.

Po několika letech jsem se stala poprvé maminkou, vše bylo krásné. Stěhujeme se do Zlína, podnikáme, žijeme spokojený život. Přichází další rána.  Znovu se stávám onkologickým pacientem. Začíná další kolo boje o život.  Krátce před tím jsem si otevřela prodejnu s dětským zbožím. Nechtěla jsem se ničeho vzdát a můj zdravotní stav mi dovolil i v průběhu léčby chodit do svého obchodu.

Několik let před touto událostí jsem se prostřednictvím kamarádky dostala k nabídce firmy LR Health & Beauty. Tato německá společnost působící ve více jak 28 zemích světa, má ve své nabídce několik stovek produktů z oblasti zdraví a krásy. Dlouhou dobu jsme naše rodina a lidé z mého okolí tyto produkty používali. V písemných materiálech LR se píše, že mnohé produkty se používají jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních. V průběhu 1,5 roku jsem absolvovala operaci, chemoterapii a biologickou léčbu. Současně jsem však na doporučení LR lékařů po celou dobu několikanásobně zvýšila dávky podpůrných produktů, Aloe Vera, colostrum, reishi a další.  Po celou dobu léčby jsem se cítila dobře, což přikládám z velké části i účinkům zmíněných LR produktů. Např. po operaci jsem už po 5 dnech byla opět ve své prodejně. Asi nikdo v okolí nepoznal, čím procházím. Přikládám to účinkům LR produktů, které mě celou léčbu i následně provázejí do dneška. Doplnit tělu výživu a oslabenou imunitu opět nastartovat. Dostala jsem se díky produktům LR do takové kondice, že mě po dvou smutných událostech potkala pro ženu ta nejšťastnější. Nikdo to nečekal, že by tohle mohlo stát, asi ani lékaři by to moc nedoporučovali. Čekáme miminko. Co? Já? Ted? Po tom všem? Asi dar z nebe.

Po všech vyšetřeních se zdálo vše v pořádku, tak se nám přesně v termínu narodila zdravá holčička.

Stále jsem ještě na MD. Své prodejny jsem se vzdala a soustředila jsem se víc na to, co mi dává smysl a co mi pomohlo v nejtěžších životních situacích. Cítím, že si to nemohu nechat pro sebe, protože podobný příběh jako já určitě prožívá mnoho jiných lidí a těm bych chtěla do budoucna pomáhat. Produkty LR, a musela bych jich zde jmenovat hodně, už za tu dobu pomohly řešit zdravotní problémy mnoha mým známým a jejich rodinám. Nejde tu o zázrak, nepodceňuji klasickou medicínu, ale například o Aloe vera se píše jako o „lékaři v květináči“. Aloe Vera drinking gel je vlajkovou lodí této společnosti, a právě tento produkt mě provází již mnoho let každodenním životem. Vlastně celou mou rodinu. Všichni jsme aktivní sportovci a bez kvalitních doplňků si neumíme představit jiný způsob, jak tělu dát něco navíc. Účinky produktů oceňují moji odběratelé z řad sportovců, maminky s dětmi.

Tento produkt v několika variantách má u LR tu výjimečnost, že kromě pečeti IASC (americká certifikační společnost) se jako jediná může pochlubit certifikátem od společnosti SGS Institut Fresenius, Už v začátcích mě zaujalo že mnohé produkty LR z oblasti zdraví jsou v Německu patentovány. Proto pokud řešíte zdravotní problém váš, dětí nebo kohokoli v okolí, zajímá vás zdraví životní styl, seberozvoj, nebo prostě hledáte nové výzvy v životě, třeba i přivýdělek do rodiny nebo jen něco navíc, je tu prostor pro realizaci. Ráda přivítám nové zájemce o problematiku zdraví nebo i krásy do svých řad, kontaktujte mě na facebooku.

Email: zuzana.kucharova@nellprojekt.cz

Tel.: 776 204 668

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x