Bistrotéka Valachy hledá šikovné lidi, které baví gastro

Foto: Marek Vojkovský
ZLÍN - Bistrotéka Valachy, to je zvláštní úkaz na zlínské gastronomické scéně. Stylové bistro s restaurací, kam se chodí na tradiční snídaně, obědy i večeře s rodinou nebo přáteli, kornuterie s dobrotami do ruky, pekárna kvasového chleba, bar s jedinečnými drinky, cukrárna se vyhlášenými dezerty..

O to vše se v Bistrotéce Valachy, sídlící v nedávno zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín, stará početný tým nejrůznějších gastronomických profesí. Právě teď hledají někoho, kdo se k nim přidá. Nejen do stávajících provozů, ale také do nové Galerie Desítka, která se brzy otevře v desátém patře Obchodního domu.  

Hlavní slovo má v Bistrotéce Valachy šéfkuchař Lukáš Strnad, který sbíral zkušenosti v restauracích čtyř a pětihvězdičkových hotelů v Praze i Londýně. Celý tým Bistrotéky tvoří na sedm desítek lidí, mezi kterými jsou nejen kuchaři, servírky, číšníci, baristky a someliéři, ale například i pekaři, cukrářky nebo prodavačky a prodavači. Dát je dohromady trvalo docela dlouho. Pro Lukáše a všechny v Bistrotéce je totiž důležité, aby to lidem spolu „hrálo“ a při tvorbě kvalitní gastronomické nabídky spolu skvěle vycházeli a doplňovali se. Co mají společného? Lásku k dobrému jídlu a vášeň pro poctivé suroviny.

„Když hledáme lidi k nám do Bistrotéky, mluvíme nejen o tom, že se budou podílet na jedné z nejlepších gastronomií v regionu, ale také o nadstandardních benefitech díky zázemí mateřské firmy HP Tronic. Jsme stabilní podnik, která dál roste i v těchto nejistých časech.  Co je pro nás ale opravdu důležité, je to, aby lidé byli týmovými hráči,“ říká šéfkuchař Bistrotéky Valachy Lukáš Strnad.

Koho právě teď Bistrotéka Valachy hledá? Pracovité a zodpovědné nadšence pro moderní gastronomii: šikovné kuchaře do „hlavní“ i studené kuchyně, číšníka nebo servírku do bistra, barmana či barmanku pro Bar 1931, prodavače a prodavačky do obchodu Bistrotéky a pomocné síly do kuchyně. A to nejen na hlavní pracovní poměr.

Nově se totiž v Obchodním domě Zlín otevírá střešní, desáté patro a Bistrotéka tam přijímá brigádníky, kteří se budou podílet na obsluze a cateringu při svatbách, oslavách a dalších akcích.

Zajímá vás některá pozice? Podívejte se na www.bistrovalachy.cz/pridej-se/

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x