Dárek pro sportovce? Věnujte startovné na Valachy tour

Hledáte dárek pod stromeček pro vášnivého sportovce či sportovkyni? Máme pro vás tip: věnujte k Vánocům startovné na DATART Valachy tour, tradiční sportovní seriál závodů na Valašsku. Ať už zamýšlíte obdarovat zkušeného sportovce, nebo hobíka, jenž se chce hlavně bavit atmosférou závodů a pohybem v přírodě, s poukazem na Valachy tour rozhodně nešlápnete vedle. Každý závod totiž vždy nabízí jednu „hlavní“ náročnější a jednu lehčí fitness trasu, takže to zvládne opravdu každý. Součástí všech akcí DATART Valachy tour jsou navíc i dětské závody Dětské Franz Josef Kaiser Valachy tour a doprovodný program, to vše s tradičně skvělou organizací a atmosférou, v krásné přírodě Beskyd.

Poukazy na celý seriál i jednotlivé závody

Co tedy můžete věnovat pod stromeček? Možností je víc, stačí si jen vybrat v e-shopu DATART Valachy tour:

  • Vánoční poukaz na celoroční startovné na všechny 4 závody (nejvýhodnější cenová varianta!)
  • Vánoční poukaz na startovné na jednotlivé závody
  • V e-shopu najdete i další drobnosti, kterými můžete balíček se startovným vyšperkovat: sportovní oblečení a doplňky, dárkové sklo, žánrové samolepky aj.

Podívejte se na e-shop zde.

DATART Valachy tour: čtyři závody na Valašsku

Seriál DATART Valachy tour zahrnuje celkem 4 závody v různých disciplínách během všech ročních období ve Velkých Karlovicích a okolí. V roce 2024 vstoupí již do 12. ročníku.

Co věnovat poukaz třeba hned na první akci 3. února, běžkařský závod Noční stopa Valachy ve Velkých Karlovicích? Je unikátní tím, že se koná za tmy a závodníci si na trasu svítí čelovkami (startuje se bezpečně intervalově). Registrace do Noční stopy už jsou spuštěny, více se dozvíte zde.

Skutečně mimořádným zážitkem s neobyčejnou atmosférou je triatlon Valachy man (22. a 23. 6. 2024), jenž láká jak zkušené sportovce, tak i hobíky a úplné začátečníky. Jeho kratší trasa a intervalový start jsou ideální pro první zkušenost s touto krásnou sportovní disciplínou.Jako dárek můžete na Valachy mana věnovat nejen individuální startovné, ale i startovné pro tříčlennou štafetu!

Poukaz na Valachy mana

Nově navíc Valachy man od letošního roku nabízí i závod XTERRA pro milovníky náročných výzev. Je součástí evropského poháru a nabízí tak jedinečnou možnost srovnat síly s těmi nejlepšími nejen v České republice. Poukaz na XTERRA Valachy

Kalendář DATART Valachy tour 2024

  • 3. 2. Noční stopa Valachy
  • 22. a 23. 6. Valachy man + XTERRA Valachy
  • 7. 9. Bike Valachy Bílá
  • 19. 10. Běhej Valachy

Součástí každé akce jsou i dětské závody Dětské Franz Josef Kaiser Valachy tour!

Více na www.valachatour.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x