David Koller vystoupil v sobotu před zaplněným FunParkem. Výtěžek z koncertu byl darován Fakultní nemocnici na projekt Ambulance aktivního zdraví

Legendární hudebník David Koller v sobotu vystoupil před zcela plným FunParkem u Šantovky v rámci festivalu Vinaři na Šantovce. Skvělý koncert, v němž návštěvníci slyšeli staré a nové hity frontmana kapely Lucie. Došlo ale také na společný chorál cimbálové písně Vínečko bílé, která ke správnému vinařskému festivalu zcela jisté patří. Celý festival provázela velmi příjemná a pohodová atmosféra, ze které byla cítit pohoda a radost letních dní.

Před začátkem samotného koncertu na podiu vystoupil David Koller a tiskový mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka, kteří společně předali řediteli Fakultní nemocnice Romanu Havlíkovi šek na 101 453 korun na projekt Ambulance aktivního zdraví, což byl celý výtěžek koncertu.

„Chceme podpořit tento velmi potřebný projekt, kterému záleží na zdraví lidí. Velmi si vážíme, že Fakultní nemocnice chce skrze Ambulanci aktivního zdraví posilovat mezi lidmi imunitu a zdravé životní návyky, které mohou být nejúčinnější obranou proti zákeřným virům,“ říká mluvčí galerie Petr Hlávka.

Více informací o projektu Ambulance aktivního zdraví se dozvíte na tomto odkaze: https://ambulanceaz.fnol.cz/

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x