Divadlo, koncerty i Rodinný den: Týden kultury ve Velkých Karlovicích startuje 17. 8.

Cirkusové šapitó v malebném údolí Beskyd, kouzelná atmosféra srpnových večerů a skvělá představení, která vás nadchnou. Takový bude Týden kultury na Valašsku od čtvrtku 17. do středy 23. srpna ve Velkých Karlovicích. Udělejte si výlet na oblíbenou akci Resortu Valachy a užijte si nevšední tečku za letními prázdninami.

Tradiční festival, jehož výtěžek navíc pomáhá potřebným, nabídne během sedmi dnů devět představení. Ta se odehrávají v originálním prostředí cirkusového šapitó, což akci dodává neobyčejnou atmosféru. U šapitó navíc opět vyroste párty zóna s občerstvením, drinky a posezením, kde se můžete každý den od 17 hodin naladit při poslechu živé hudby.

A na co se můžete těšit v šapitó? Třeba na Divadlo Bez zábradlí s Karlem Heřmánkem a Zdeňkem Žákem, na Chantal Poullain v představení Rebelky, Lucii Zedníčkovou, Michaelu Tomešovou či Vojtu Vodochodského v komedii Ráno poté a opět přijede i Jaroslav Dušek se Čtyřmi dohodami a Pátou dohodou.

Děti jistě potěší koncert kapely Čiperkové, pohádka či Rodinný den s pestrým programem: cirkusovým a tanečním workshopem, ETA soutěží kuchtíků, tvořivými dílnami nebo setkáním se živými zvířaty.

TIP: Nenechejte si ujít speciální hudební vystoupení k zahájení festivalu: ve čtvrtek 17. 8. od 17 hodin u šapitó vystoupí zpěvačka Kaczi (vstupné dobrovolné).

Vstupenky na představení si stále můžete koupit na www.tydenkultury.cz – ale neváhejte, volných míst ubývá!

Když se v době festivalu ubytujete ve Spa hotelu Lanterna, který si nachází na kopci přímo nad šapitó, máte vstupenku na představení v ceně pobytu. Užijete si tak nejen divadlo, ale i odpočinek v přírodě a relaxaci ve wellness. V ceně ubytování máte snídani, odpolední snack Aperitivo moment, večeři a volný vstup do hotelového spa a nedalekého Wellness Horal.

Program Týdne kultury na Valašsku:

17. 8.    Zahajovací koncert písničkářky Kaczi (zdarma)

17. 8.    Tři muži na špatné adrese (Divadlo Bez zábradlí) – v hlavní roli Karel Heřmánek

18. 8.    Úča musí pryč (Divadlo Verze)

19. 8.    Čiperkové + Rodinný den u šapitó (až do 15:00)

19. 8.    Ráno poté (Pantheon Production) – v hlavní roli Lucie Zedníčková a Michaela Tomešová

20. 8.    1000 a jedna noc (Divadlo NAVĚTVI, pro děti)

20. 8.    Rebelky (Divadlo Bolka Polívky) – v hlavní roli Chantal Poullain

21. 8.    Čtyři dohody (Jaroslav Dušek)

22. 8.    Pátá dohoda (Jaroslav Dušek)

23. 8.    Beseda: Jaroslav Dušek a Pjér la Šé´z

Více na www.tydenkultury.cz

Resort Valachy Velké Karlovice pořádá festival již posedmé. Výtěžek každý rok putuje na dobrou věc. V minulosti přinesl na dobročinné účely již víc jak milion korun. Letos jej obdrží mobilní hospic Strom života a rodina 15letého Tomáše Koňaříka z Velkých Karlovic, který trpí svalovou dystrofií.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x