Důvěryhodná značka – Salewa

Pokud se zajímáte o outdoorové aktivity a rádi trávíte čas v přírodě, pak je vám značka Salewa jistě dobře známá. Charakteristické logo orla, které před několika lety prošlo modernizací, zdobí některé z nejmodernějších a nejuznávanějších outdoorových výrobků na trhu. Oblečení, obuv a vybavení Salewa je kvintesencí nejvyšší kvality potvrzené desetiletími zkušeností

Moderní řešení pro horské aktivity

Značku Salewa oceňují uživatelé především pro její vysokou kvalitu zpracování a technickou propracovanost. Společnost se zaměřuje na kombinaci moderních technologií, nejlepších materiálů a výrobních postupů šetrných k životnímu prostředí. Salewa vyvíjí mnoho patentovaných technologií, díky kterým její výrobky statečně obstojí i v těch nejnáročnějších, dokonce extrémních podmínkách.

Salewa – bunda pro horolezce. Zdaleka nejpokročilejší nabídkou značky jsou specializované bundy určené pro nejnáročnější uživatele. Společnost vyvinula speciálně pro ně membránu Powertex, která poskytuje vynikající ochranu proti chladnému větru a srážkám. Samotná membrána se také kombinuje s různými typy podšívek, vyrobených jak z přírodních tkanin, tak ze syntetických materiálů. Záleží tedy jen na vás, zda se rozhodnete pro přírodní vlnu, nebo pro speciální tepelně reflexní potisk!

Salewa – bundy dámské pro každou aktivitu. Zkušená značka reagovala na potřeby svých uživatelek vytvořením mimořádně širokého portfolia výrobků. Ať už hledáte bundu do větru, deště nebo mrazu, Salewa pro vás má ideální model. Značka sází na vypasované střihy, které snadno poskytují výjimečnou úroveň pohodlí. Důležitý je také design výrobků. Kombinace módních barev a minimalistického stylu si dokáže získat srdce mnoha uživatelek.

Kde koupit vybavení a oblečení Salewa

Jak možná víte, společnost Salewa nevyrábí pouze bundy. Společnost se již několik let zaměřuje také na tvorbu pokročilé obuvi a hardwaru. Díky své popularitě je tato značka k dostání na mnoha místech, ale největší výběr najdete ve specializovaných outdoorových obchodech. Značka Salewa pravidelně uvádí na trh novinky, takže je snadné najít outlet Salewa, který nabízí výrobky vynikající kvality za atraktivnější akční ceny.

Výrobky od tohoto zkušeného výrobce by rozhodně neměly chybět ve vašem šatníku. Pokročilé technologie a moderní materiály zajistí, že vám budou dlouho sloužit a poskytnou maximální pohodlí na stezkách. Kompletní sortiment značky umožňuje vytvořit správnou sadu oblečení a vybavení pro téměř jakoukoli outdoorovou aktivitu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x