Galerie Šantovka ožije svatbou nanečisto. Veletrh nabídne snoubencům rozmanitou nabídku služeb a inspirací

OLOMOUC - Svatebním veletrhem ožije na konci února Galerie Šantovka v Olomouci. Přímo v obchodní pasáži se představí desítky vystavovatelů, kteří nabízejí služby spojené s organizací svateb. Snoubenci budou mít 26. února výjimečnou možnost naplánovat celou svatbu na jednom místě. Nebude problém vybrat například svatební šaty nebo obleky, fotografa, cukrářku či cateringovou firmu. Návštěva veletrhu se vyplatí i díky bohatému programu a módním přehlídkám. Exkluzivně se bude soutěži i o svatbu zdarma.

Nabídka služeb a nápadů bude rozmanitá. „V plánu máme také nejrůznější workshopy, ochutnávky nebo prezentace. Rozhodně snoubencům pomůžeme v jeden den na jednom místě naplánovat co nejlépe jejich vysněnou svatbu,“ řekla hlavní organizátorka Kateřina Klakurková z firmy Svatební agent. Na místě bude možné si všechny nabízené služby rezervovat.

Veletrh bude rozdělený do dvou částí. Ve výstavní části nabídnou služby a zboží převážně firmy z Olomouckého kraje. Zastupovat budou téměř všechny obory spjaté s přípravou a zajištěním svateb. „Představí se svatební a společenské salóny a agentury, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, hudebníci a DJ, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy a vinaři. Odborníci lidem představí svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostrojů, květinovou výzdobu či automobily,“ doplnila Kateřina Klakurková.

Bohatá bude i druhá část s doprovodným programem, v němž nebudou chybět módní přehlídky, ukázky líčení nebo rozhovory a soutěže. Na přehlídkovém mole se mohou návštěvníci inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy. Své novinky předvedou módní butiky a obchody z Galerie Šantovka. Vyvrcholením celého dne pak bude soutěž o SVATBU ZDARMA.

Podrobný program bude zveřejněn týden před samotnou akcí na www.galeriesantovka.cz.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x